memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 23 lipca 2025, 18:07
Nie tęskne za Tesco. Tęskne za reklamami Tesco.
Odpisz
23 lipca 2025, 17:52
NE KTA RYN KI
23 lipca 2025, 10:16
Tesco i Spar mi Lewiatan skolonizował
18 lipca 2025, 21:17
ja żaluje, że pod koniec nie szłem, Za netto nie ma darmowego kibla
18 lipca 2025, 22:19
@Cymbal: zgadza się, ostatnio poszedłem pierwszy raz do netto po zamianie z tesco i się srogo zawiodłem
19 lipca 2025, 08:50
@BUMPYSIA: w moim jest Biedronka czyli jeszcze gorzej
18 lipca 2025, 23:09
😞
Edytowano - 18 lipca 2025, 22:18
jedź do Irlandii tam mają m.in. dobry pudding ryżowy w puszce
18 lipca 2025, 19:32
Piwko Tesco…. Mam w domu wkrętarkę Tesco, jest zajebista
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 lipca 2025, 18:07
Nie tęskne za Tesco.
Tęskne za reklamami Tesco.
Odpisz
23 lipca 2025, 17:52
NE KTA RYN KI
Odpisz
23 lipca 2025, 10:16
Tesco i Spar mi Lewiatan skolonizował
Odpisz
18 lipca 2025, 21:17
ja żaluje, że pod koniec nie szłem, Za netto nie ma darmowego kibla
Odpisz
18 lipca 2025, 22:19
@Cymbal: zgadza się, ostatnio poszedłem pierwszy raz do netto po zamianie z tesco i się srogo zawiodłem
Odpisz
19 lipca 2025, 08:50
@BUMPYSIA: w moim jest Biedronka czyli jeszcze gorzej
Odpisz
18 lipca 2025, 23:09
😞
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2025, 22:18
jedź do Irlandii tam mają m.in. dobry pudding ryżowy w puszce
Odpisz
18 lipca 2025, 19:32
Piwko Tesco…. Mam w domu wkrętarkę Tesco, jest zajebista
Odpisz