Raz powiedziałam na pewnym serwerze, że tak bardzo chcę pokoju na bliskim Wschodzie i pomocy prześladowanym, ale ten drugi mroczny wilk we mnie ma tego już tak dość, że chciałby żeby wybuchła już tam bomba atomowa - mimo że wie, że sam odczułby jej skutki. Ale dowiedziałam się, że jestem faszystą i taka sama jak Hitler
Ale nawet jeśli tracę w oczach znajomych nie potrafię nie mówić o swoich odczuciach
@Myszkapl: Wysadzenie tego wszystkiego w pi..u atomówkami wydaje mi się bardziej humanitarną opcją niż pozwalanie na to, co się tam dzieje obecnie.
Oczywiście, miliony zginą, ale przynajmniej ich cierpienie nie będzie długie i nie wciągną w nie przyszłych pokoleń.
@Myszkapl: jedyny sposób żeby to wszystko się skończyło to wybicie atomówkami całej ludzkości, bo jak nie jedni, to drudzy i tak do końca świata. Ludzie są poj...ni i tego niestety nikt nie potrafi zmienić
A ja mam taki protip: piszcie co macie w głowie bez ograniczeń
Właśnie przez to jestem caaaałkowicie najbardziej lubianym człowiekiem wszędzie gdzie jestem
rel nie raz nawet tutaj na jeja był temat na który chciałem się wypowiedzieć jakie mam zdanie ale przed wysłaniem sobie myślę że "e tam szkoda nerwów i zdrowia jestem za stary na kłócenie się z ludzmi co ich nawet nie znam i nie widzę"
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 lipca 2025, 14:11
Raz powiedziałam na pewnym serwerze, że tak bardzo chcę pokoju na bliskim Wschodzie i pomocy prześladowanym, ale ten drugi mroczny wilk we mnie ma tego już tak dość, że chciałby żeby wybuchła już tam bomba atomowa - mimo że wie, że sam odczułby jej skutki. Ale dowiedziałam się, że jestem faszystą i taka sama jak Hitler
Ale nawet jeśli tracę w oczach znajomych nie potrafię nie mówić o swoich odczuciach
Odpisz
20 lipca 2025, 15:50
@Myszkapl: Wysadzenie tego wszystkiego w pi..u atomówkami wydaje mi się bardziej humanitarną opcją niż pozwalanie na to, co się tam dzieje obecnie.
Oczywiście, miliony zginą, ale przynajmniej ich cierpienie nie będzie długie i nie wciągną w nie przyszłych pokoleń.
Odpisz
20 lipca 2025, 18:36
@Mijak: Więc witam w klubie faszystów :(
Odpisz
20 lipca 2025, 19:16
@Myszkapl: Był taki człowiek który chciał żeby palestyńskim dzieciom żyło się lepiej, nazywał się Myszkapl
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2025, 16:18
@Myszkapl: jedyny sposób żeby to wszystko się skończyło to wybicie atomówkami całej ludzkości, bo jak nie jedni, to drudzy i tak do końca świata. Ludzie są poj...ni i tego niestety nikt nie potrafi zmienić
Odpisz
23 lipca 2025, 17:27
@Myszkapl: Zabawne, twoja stara wczoraj w nocy mówiła mi to samo o zbombardowaniu ciebie. 🤔
Odpisz
24 lipca 2025, 09:10
@Myszkapl: Ja też mogę dołączyć to tego klubu, i rozwinąć temat atomówki o Ukrainię, Rosję, Chiny, Koreę, Indie i całą Afrykę?
Odpisz
2 września 2025, 14:18
@Sonic_w_fortnite: ej od Afryki się odsuń. Parki narodowe Etiopii powinny przetrwać.
Ale takie DRK,RŚA i Libię możesz
Odpisz
7 września 2025, 10:41
@Zloty_bambus: A co mnie jakieś parki? W Etiopii też jest konflikt, a im mniej konfliktów tym lepiej
Odpisz
25 lipca 2025, 22:05
Moje poglądy in a nutshell
Odpisz
24 lipca 2025, 09:09
A ja mam taki protip: piszcie co macie w głowie bez ograniczeń
Właśnie przez to jestem caaaałkowicie najbardziej lubianym człowiekiem wszędzie gdzie jestem
Odpisz
24 lipca 2025, 09:09
Ja w klasie to dosłownie jestem chyba jedynym co jest z prawicy, a reszta tot same dziewczyny i to jeszcze lewaczki + kilka jest z LGBTQWTFIDK+-$
Odpisz
23 lipca 2025, 21:26
rel nie raz nawet tutaj na jeja był temat na który chciałem się wypowiedzieć jakie mam zdanie ale przed wysłaniem sobie myślę że "e tam szkoda nerwów i zdrowia jestem za stary na kłócenie się z ludzmi co ich nawet nie znam i nie widzę"
Odpisz
23 lipca 2025, 16:11
Tytuł lepszy od mema
Odpisz
20 lipca 2025, 13:42
Zgadzam sie
Odpisz
20 lipca 2025, 11:37
Muszę.To.Wytrzymać
Odpisz