Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Turtle

5 sierpnia 2025, 16:03

Oby Ameryka się nie dowiedziała...

Avatar honhenim09

26 lipca 2025, 22:14

Spoko, Niemce powiedziały, że to przestraszy turystów, więc Tusk sprawę uciszy i powoli wygasi, tak jak CPK.

Avatar kolkav5

25 lipca 2025, 20:10

I tak za......

Avatar kolkav5

25 lipca 2025, 20:10

@kolkav5: zapie....ą

Avatar Jadeja

26 lipca 2025, 17:51

@kolkav5: z.a.p.i.e.r.d.o.l.ą

Avatar kolkav5

26 lipca 2025, 18:10

@Jadeja: tak jest!

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2025, 18:19

Zawsze coś

Avatar malinowy_kot

25 lipca 2025, 14:11

Taa, już zakazują

Avatar Ronan

23 lipca 2025, 14:02

ojejku zespół er kocham zespół er

Avatar ultron64

23 lipca 2025, 13:58

Tusk i tak wszystko odda Niemcom.

Avatar WujekFoliarz

23 lipca 2025, 14:02

Avatar Maslo_Jajeczne

23 lipca 2025, 14:14

@WujekFoliarz: lewandowski strzela nie dla polski

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 23 lipca 2025, 15:39

@ultron64: tylko że Ultron ma rację

Avatar ptasznik5

23 lipca 2025, 18:14

@JaJestemZWami: ale to jest ultron więc się nie zgadzamy

Avatar JaJestemZWami

23 lipca 2025, 18:24

@ptasznik5: przekonałeś mnie

Avatar WujekFoliarz

23 lipca 2025, 22:52

Avatar starmagedon

25 lipca 2025, 20:02

@ultron64: Z tego co wiem, to ani polska, ani Wielkie Imperium Niemieckie nie mają praw do tej ropy, a jakaś Kanadyjska firma ma prawo do wydobycia na pierwsze 30 lat.

Avatar Rhokai

26 lipca 2025, 15:02

@starmagedon: Czy ktoś własie powiedział Wielkie Imperium Niemieckie?

Avatar Arkusowaty

28 lipca 2025, 22:39

@ultron64: Idealne głosy

Avatar Maslo_Jajeczne

23 lipca 2025, 13:43

jeszcze gaz
starczy na kwartał

Avatar BlackMorbius61

23 lipca 2025, 13:35

moja szczera reakcja

Avatar rumcajschr

23 lipca 2025, 13:37

@BlackMorbius61: Graffiti typu "Half-Life 2"

Avatar BlackMorbius61

23 lipca 2025, 13:41

@rumcajschr: takie jeszcze widziałem kiedyś, ale w Gdańsku (bo to pierwsze jest w Trieście)

Avatar Konto_nieusuniete

23 lipca 2025, 13:29

Z czego wydobędziemy 0 mln ton, bo niemcy nałożą na nas kary za przeszkadzanie w ich interesach

Avatar jacek1s

23 lipca 2025, 13:27

To ropa dla Norwegii i Kanady, a nie dla Polski.
Chciałoby się powiedzieć "nie dla psa, dla Pana to", ale tego nie powiem.

Avatar GHouste

23 lipca 2025, 13:25

Mem z pokemonów. I to się szanuje

Avatar sssstttt

Edytowano - 23 lipca 2025, 13:21

Około 200kg ropy na jednego niemca minus to co na rozpałkę. Starczy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Frutti56
Dodane przez: Frutti56

Jakby trochę nie fair

Fergus

Północne Węgry

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka