Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2025, 16:03
Oby Ameryka się nie dowiedziała...
Odpisz
26 lipca 2025, 22:14
Spoko, Niemce powiedziały, że to przestraszy turystów, więc Tusk sprawę uciszy i powoli wygasi, tak jak CPK.
Odpisz
25 lipca 2025, 20:10
I tak za......
Odpisz
25 lipca 2025, 20:10
@kolkav5: zapie....ą
Odpisz
26 lipca 2025, 17:51
@kolkav5: z.a.p.i.e.r.d.o.l.ą
Odpisz
26 lipca 2025, 18:10
@Jadeja: tak jest!
Odpisz
25 lipca 2025, 18:19
Zawsze coś
Odpisz
25 lipca 2025, 14:11
Taa, już zakazują
Odpisz
23 lipca 2025, 14:02
ojejku zespół er kocham zespół er
Odpisz
23 lipca 2025, 13:58
Tusk i tak wszystko odda Niemcom.
Odpisz
23 lipca 2025, 14:02
@ultron64:
Odpisz
23 lipca 2025, 14:14
@WujekFoliarz: lewandowski strzela nie dla polski
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2025, 15:39
@ultron64: tylko że Ultron ma rację
Odpisz
23 lipca 2025, 18:14
@JaJestemZWami: ale to jest ultron więc się nie zgadzamy
Odpisz
23 lipca 2025, 18:24
@ptasznik5: przekonałeś mnie
Odpisz
23 lipca 2025, 22:52
@JaJestemZWami:
Odpisz
25 lipca 2025, 20:02
@ultron64: Z tego co wiem, to ani polska, ani Wielkie Imperium Niemieckie nie mają praw do tej ropy, a jakaś Kanadyjska firma ma prawo do wydobycia na pierwsze 30 lat.
Odpisz
26 lipca 2025, 15:02
@starmagedon: Czy ktoś własie powiedział Wielkie Imperium Niemieckie?
Odpisz
28 lipca 2025, 22:39
@ultron64: Idealne głosy
Odpisz
23 lipca 2025, 13:43
jeszcze gaz
starczy na kwartał
Odpisz
23 lipca 2025, 13:35
moja szczera reakcja
Odpisz
23 lipca 2025, 13:37
@BlackMorbius61: Graffiti typu "Half-Life 2"
Odpisz
23 lipca 2025, 13:41
@rumcajschr: takie jeszcze widziałem kiedyś, ale w Gdańsku (bo to pierwsze jest w Trieście)
Odpisz
23 lipca 2025, 13:29
Z czego wydobędziemy 0 mln ton, bo niemcy nałożą na nas kary za przeszkadzanie w ich interesach
Odpisz
23 lipca 2025, 13:27
To ropa dla Norwegii i Kanady, a nie dla Polski.
Chciałoby się powiedzieć "nie dla psa, dla Pana to", ale tego nie powiem.
Odpisz
23 lipca 2025, 13:25
Mem z pokemonów. I to się szanuje
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2025, 13:21
Około 200kg ropy na jednego niemca minus to co na rozpałkę. Starczy
Odpisz