@Witciu: i wszyscy w robocie biorą w tym samym czasie i nie ma komu pracować. Żeby iść na urlop musi być zgoda przełożonego. Jeżeli ci daje od ręki kiedy chcesz to spoko, ale w zdecydowanej większości zakładów na pewno tak nie jest i ustala ię wcześniej komu kiedy pasuje, żeby nie kolidowały. Jedyny wyjątek to urlop na żądanie, ale tego jest tylko 4 dni w roku
@Witciu: Masz prawo do 20 (a potem 26) dni płatnego urlopu, a wykorzystujesz tylko 5? Koledzy z pracy i szef muszą mieć z ciebie polewkę, że trafił się taki pracowity.
Jak masz możliwość iść na urlop to idź na niego, bo przepadnie.
Komentarze
Odśwież27 lipca 2025, 21:15
Kto normalny się pyta o urlop? Idzie się do szefa i się oznajmia że wtedy i wtedy potrzeba urlopu i koniec gadki
Odpisz
27 lipca 2025, 23:06
@Witciu: i wszyscy w robocie biorą w tym samym czasie i nie ma komu pracować. Żeby iść na urlop musi być zgoda przełożonego. Jeżeli ci daje od ręki kiedy chcesz to spoko, ale w zdecydowanej większości zakładów na pewno tak nie jest i ustala ię wcześniej komu kiedy pasuje, żeby nie kolidowały. Jedyny wyjątek to urlop na żądanie, ale tego jest tylko 4 dni w roku
Odpisz
28 lipca 2025, 01:01
@Katrina2712: W ciągu roku wezmę może z 5 dni urlopu. Idę wtedy kiedy potrzebuję coś ważnego załatwić. Praca może poczekać
Odpisz
28 lipca 2025, 05:29
@Witciu: to jak bierzesz tylko 5 dni z minimum 20 które się należą to nic dziwnego, że dostajesz od reki xd
Odpisz
29 lipca 2025, 17:50
@Witciu: Masz prawo do 20 (a potem 26) dni płatnego urlopu, a wykorzystujesz tylko 5? Koledzy z pracy i szef muszą mieć z ciebie polewkę, że trafił się taki pracowity.
Jak masz możliwość iść na urlop to idź na niego, bo przepadnie.
Odpisz
29 lipca 2025, 23:15
@starmagedon: Po prostu lubię chodzić do pracy. Podoba mi się. A w pustym mieszkaniu nie ma co robić chociaż robię mamonę. I nie pracuję ciężko
Odpisz
27 lipca 2025, 21:07
Trafił swój na swego. 😂😂😂
Odpisz