Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Znak czasów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2025, 11:54
superpozycja on jeste jednocześnie bardziej ciepły i zimny niż ty
Odpisz
28 lipca 2025, 19:54
@jbartosik: a co jeśli mam 0K°?
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2025, 19:59
@Proton_0401: k...a
no d**il
Kelviny to nie stopnie
Odpisz
28 lipca 2025, 20:08
@jbartosik: to są stopnie... Stopnie Kelvina to dosłownie stopnie Celsjusza tylko że 0° jest nie wtedy gdy marznie woda a najniższa fizycznie możliwa temperatura
Odpisz
28 lipca 2025, 20:37
@Proton_0401: to są Kelviny nie stopnie Kelvina xdd
Odpisz
28 lipca 2025, 20:38
@jbartosik: wikipedia mówi że mam rację
Odpisz
28 lipca 2025, 22:32
@jbartosik: Byłem na wszystkich tylko akurat nie wpuścili mnie w 1967 więc faktycznie mogło mnie coś ominąć
Odpisz
28 lipca 2025, 22:36
@Proton_0401: co?
Odpisz
28 lipca 2025, 22:57
@jbartosik: No nie wpuścili mnie... Mówili coś o tym że spowodowałem kryzys kubański mimo że jakoś przez wcześniejsze 5 lat nic nie zauważyli. Naprawdę refleks szachisty mają
Odpisz
28 lipca 2025, 12:18
Taki już z ciebie zimny drań.
Odpisz