No w sumie, zobaczył że żonka, która jest typową księżniczką (usługuj jej, ona nie pójdzie do pracy, ale daj jej na manikiry itp.), znalazła se gaha, takiego typowego Sebixa napakowanego (Kupę) i on by się pozbyć( pomóc wypier... od Karyny) Mario, to nasyła swoich patusów z osiedla, po drodze spotyka jakieś koleżanki księżniczki, które by wychodziło na to, że mu pomagają uwolnić się od niej (może im się nie podoba Sebix), aż w końcu Mariowi udaje się wyjść z patusiarskiego osiedla/dzielni i być wolnym
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2025, 02:28
Niestety, Nintendo niedawno potwierdziło, że Peach friendzonuje Mario
Odpisz
2 sierpnia 2025, 11:51
twoja stara gra w mario w lewo
Odpisz
2 sierpnia 2025, 11:27
No w sumie, zobaczył że żonka, która jest typową księżniczką (usługuj jej, ona nie pójdzie do pracy, ale daj jej na manikiry itp.), znalazła se gaha, takiego typowego Sebixa napakowanego (Kupę) i on by się pozbyć( pomóc wypier... od Karyny) Mario, to nasyła swoich patusów z osiedla, po drodze spotyka jakieś koleżanki księżniczki, które by wychodziło na to, że mu pomagają uwolnić się od niej (może im się nie podoba Sebix), aż w końcu Mariowi udaje się wyjść z patusiarskiego osiedla/dzielni i być wolnym
To jeszcze trzeba fest dopracować
Odpisz
27 lipca 2025, 21:24
Czy jakby stworzyć grę z taką fabułą i nazwać ją Oiram Repus to czy Nintendo mogłoby się przyczepić?
Odpisz
27 lipca 2025, 21:46
@ohhgon: dla nintendo było by problemem że zrobiłeś kulę biało-czerwoną
Odpisz
28 lipca 2025, 11:55
@ohhgon: tworzenie parodii jest legalne, aczkolwiek znając nintendo to i tak by cię pozwali
Odpisz
27 lipca 2025, 22:47
Wtedy szło by sie w lewo
Odpisz
27 lipca 2025, 21:18
A żona wysyła na niego żółwio smoka
Odpisz