Kiedyś miałem fajny patyk który przypominał miecz z okiem z jakiejś bajki jedyne co pamiętam to była jakaś zła piramida a bohaterowie się przemieszczali jakimś bazoczołgiem no i ten miecz z okiem ,jestem ciekaw czy ktoś coś kojarzy
@Kawento: nie to nie było LEGO ,to czasy gdy jeszcze była animacja typu generator rex lub młodzi tytani ,może to jakieś anime było bo trochę tego dawali w tamtych czasach
Z fabuły też coś kojarze że dwóch gości czegoś szukało w tej złej piramidzie jeden stał się zły a drugi uciekł i jest dowódcą tego bazoczołgu ,oczywiście miecz posiada ktoś inny
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2025, 12:28
Kiedyś miałem fajny patyk który przypominał miecz z okiem z jakiejś bajki jedyne co pamiętam to była jakaś zła piramida a bohaterowie się przemieszczali jakimś bazoczołgiem no i ten miecz z okiem ,jestem ciekaw czy ktoś coś kojarzy
Odpisz
5 sierpnia 2025, 15:00
@Adix174: Lego Nexo Knights?
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2025, 15:25
@Kawento: nie to nie było LEGO ,to czasy gdy jeszcze była animacja typu generator rex lub młodzi tytani ,może to jakieś anime było bo trochę tego dawali w tamtych czasach
Z fabuły też coś kojarze że dwóch gości czegoś szukało w tej złej piramidzie jeden stał się zły a drugi uciekł i jest dowódcą tego bazoczołgu ,oczywiście miecz posiada ktoś inny
Odpisz
1 sierpnia 2025, 16:04
Ktoś usunął mój bardzo brzydki komentarz, więc muszę sprawdzić czy nie dostałem bana na komentarze.
Odpisz
1 sierpnia 2025, 16:14
@Mijak: dostałeś
Odpisz
1 sierpnia 2025, 16:14
@CzerwonyPoniacz: Nie wierzę ci
Odpisz
1 sierpnia 2025, 16:16
@Mijak: kłamczysz
Odpisz