Patrząc na to, że te losowe babcie mają bezterminowe prawo jazdy, i pchają się do samochodów, mimo że już nic nie widzą i nic nie słyszą, to nic dziwnego.
@Dark_Dante: dlatego kiedyś już prowadzili dyskuje zeby emeryci musieli jak kierowcy zawodowi co 5 lat robic badania, ale to odrzucili, bo chyba się zorientowali, że wielu nawet zdrowych po prostu by nie bylo stać
@Katrina2712: Badanie 200 zł, nowy plastik 100 zł i te śmieszne 50 groszy. Zdjęcie jakiekolwiek, nawet odbitka z nowego dowodu osobistego. Jak dla mnie, jest to bardzo niska cena, jak za potwierdzenie, że dana osoba może jeździć samochodem. I mówimy tu o osobach dostających dokument na 15 lat. Osoby, które mają okulary, muszą to robić co pięć lat.
@Dark_Dante: nie porównuj emerytury do pensji. Ja mam okulary i o dziwo dostałam bezterminowo. Jestem ciekawa czy mi to zmienią jak będę wymieniała na te nowe 15 letnie
Nic dziwnego, skoro gówniarze dostają auta z dużą mocą (jak na bambików), jeżdżą jak po torze, a później niewinni giną, szkoda że sam kierowca nie ginie
Zdechnij w cierpieniach Sebastianie Majtczaku, żebyś czuł długo ból palącego się twojego ciała i błagał by już zdechnąć, ale będziesz żył jeszcze długo z tym bólem.
Każdemu wariatowi, wsiadającemu za kółko pod wpływem czegokolwiek to życzę, żeby cierpieli jak ich ofiary, ale o wiele dłużej... No i fi*ty można pourywać (bez znieczulenia, jakąś piłą ręczną, zardzewiałą - dla zakażenia)
W zasadzie to nie jest ja mam już jazdy i po 20 minutach wyjechaliśmy z placu, bo instruktor powiedział że wszystko umiem to jedziemy na wieś.
I pojechałam jeździć po tych wioskach, i jak wracaliśmy to miasto też zaliczyłam za pierwszym razem.
@JaJestemZWami: Ja jestem przekonany, że gdyby ludzie nawzajem się nie straszyli egzaminem to zdawalność byłaby wyższa. Jak człowiek zrelaksowany przyjdzie, wyspany, nie martwiąc się, to zda jak ja, za pierwszym razem. To tylko egzamin, zawsze można go powtórzyć, nie ma co się stresować.
@sylwon1234: ja oblałam pierwszy raz bo świateł nie włączyłam i zgasło mi auto (na jazdach się nie zdarzało na łuku). Pewnie ze strachu. Ale faktem jest że te auta powinni zmienić, okropne są
@sylwon1234: Gdyby był za darmo, a oblewanie nie byłoby za cokolwiek (najedziesz kołem podwójną ciągłą i z miejsca masz gg) to może faktycznie by tak było. Ja wsiadając na egzamin miałem tak wykręcone kichy, że nie nogłem jeść ani pić ani funkcjonować.
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2025, 15:52
Patrząc na to, że te losowe babcie mają bezterminowe prawo jazdy, i pchają się do samochodów, mimo że już nic nie widzą i nic nie słyszą, to nic dziwnego.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2025, 22:24
@Dark_Dante: dlatego kiedyś już prowadzili dyskuje zeby emeryci musieli jak kierowcy zawodowi co 5 lat robic badania, ale to odrzucili, bo chyba się zorientowali, że wielu nawet zdrowych po prostu by nie bylo stać
Odpisz
6 sierpnia 2025, 23:18
@Katrina2712: Badanie 200 zł, nowy plastik 100 zł i te śmieszne 50 groszy. Zdjęcie jakiekolwiek, nawet odbitka z nowego dowodu osobistego. Jak dla mnie, jest to bardzo niska cena, jak za potwierdzenie, że dana osoba może jeździć samochodem. I mówimy tu o osobach dostających dokument na 15 lat. Osoby, które mają okulary, muszą to robić co pięć lat.
Odpisz
7 sierpnia 2025, 23:13
@Dark_Dante: nie porównuj emerytury do pensji. Ja mam okulary i o dziwo dostałam bezterminowo. Jestem ciekawa czy mi to zmienią jak będę wymieniała na te nowe 15 letnie
Odpisz
5 sierpnia 2025, 19:21
Nic dziwnego, skoro gówniarze dostają auta z dużą mocą (jak na bambików), jeżdżą jak po torze, a później niewinni giną, szkoda że sam kierowca nie ginie
Zdechnij w cierpieniach Sebastianie Majtczaku, żebyś czuł długo ból palącego się twojego ciała i błagał by już zdechnąć, ale będziesz żył jeszcze długo z tym bólem.
Każdemu wariatowi, wsiadającemu za kółko pod wpływem czegokolwiek to życzę, żeby cierpieli jak ich ofiary, ale o wiele dłużej... No i fi*ty można pourywać (bez znieczulenia, jakąś piłą ręczną, zardzewiałą - dla zakażenia)
Odpisz
6 sierpnia 2025, 00:01
@malinowy_kot:
Odpisz
6 sierpnia 2025, 15:48
@malinowy_kot: Mam 160 kuca, to moje pierwsze auto. Jeszcze nie przejechałem żadnej baby na pasach.
Odpisz
6 sierpnia 2025, 22:19
@Smuteczek: ale 2 dziadków i 5 dzieci już tak? xd
Odpisz
7 sierpnia 2025, 20:26
@Katrina2712: 6*
Odpisz
5 sierpnia 2025, 15:10
Jazda samochodem nie jest taka trudna, ale dla wielu przesterzeganie przepisów jest wręcz niewykonalna
Odpisz
6 sierpnia 2025, 15:51
@Katrina2712: Pracuję w utrzymaniu ruchu, przepisy to są tylko sugestie 😆
Odpisz
4 sierpnia 2025, 14:10
W zasadzie to nie jest ja mam już jazdy i po 20 minutach wyjechaliśmy z placu, bo instruktor powiedział że wszystko umiem to jedziemy na wieś.
I pojechałam jeździć po tych wioskach, i jak wracaliśmy to miasto też zaliczyłam za pierwszym razem.
A jak u was?
Odpisz
4 sierpnia 2025, 17:52
@JaJestemZWami: Ja jestem przekonany, że gdyby ludzie nawzajem się nie straszyli egzaminem to zdawalność byłaby wyższa. Jak człowiek zrelaksowany przyjdzie, wyspany, nie martwiąc się, to zda jak ja, za pierwszym razem. To tylko egzamin, zawsze można go powtórzyć, nie ma co się stresować.
Odpisz
5 sierpnia 2025, 14:32
@sylwon1234: Jak jeszcze byłem gówniarzem, to jak nie zdałem za 1 razem, czułem się jakbym kogoś zabił i życie sypało mi się na kawałki
Odpisz
5 sierpnia 2025, 15:11
@BetonowyMur: ja tak się czułam jak prawie oblałam
Odpisz
5 sierpnia 2025, 23:32
@sylwon1234: ja oblałam pierwszy raz bo świateł nie włączyłam i zgasło mi auto (na jazdach się nie zdarzało na łuku). Pewnie ze strachu. Ale faktem jest że te auta powinni zmienić, okropne są
Odpisz
6 sierpnia 2025, 15:50
@sylwon1234: Gdyby był za darmo, a oblewanie nie byłoby za cokolwiek (najedziesz kołem podwójną ciągłą i z miejsca masz gg) to może faktycznie by tak było. Ja wsiadając na egzamin miałem tak wykręcone kichy, że nie nogłem jeść ani pić ani funkcjonować.
Odpisz
6 sierpnia 2025, 06:10
Bywa, zdarza się...
Odpisz