Nwm, ja piję wodę, kawę i herbatę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2025, 15:40
Ciekawostka: widziałem formularz szpitalny według którego 1 piwo tygodniowo to tak jakbyś nie pił.
Odpisz
7 sierpnia 2025, 19:15
@lordbaysel: ja wypełniałem ostatnio i nie wiem czy zaznaczyć rzadko, czasem, dużo czy mało, regularnie czy nie
To mocno kwestia sugestywna
Odpisz
7 sierpnia 2025, 19:40
@kolkav5: najbardziej się dziwie że w formularzach np jak ja miałem na prawo jazdy to miałem ankietę z zaznaczeniem czy spożywam alkohol często sporadycznie czy rzadko. Ale skoro ja nie pije alkoholu wcale nawet nigdy w życiu nawet kropli nie wypiłem to co mam niby zaznaczyć
Odpisz
8 sierpnia 2025, 17:48
@pvp17: to raczej rzadko niż często
Odpisz
8 sierpnia 2025, 19:41
@kolkav5: no ale odpowiedz "rzadko" sugeruje że coś pije a nie pije nigdy
Odpisz
7 sierpnia 2025, 21:29
Ciąg liczony jest jako jeden
Odpisz
4 sierpnia 2025, 15:38
Wątroba Rollera
Odpisz