Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamil77

29 sierpnia 2014, 12:53

"Narodowcem"? Autor miał chyba na myśli patriotę. Narodowcy to ta ekipa, która wyrywa drzewka i psuje miejski bruk, pod moim ulubionym mostkiem w parku wymalowała falangi i swastyki oraz rzuca w romskie dzieci cegłami dla zabawy. Od biedy latają po mieście z flagami pijani w sztok rycząc jakieś tam piosnki o wyżynaniu żydów, lewaków i komunistów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar kamil77

31 sierpnia 2014, 17:43

@LUKKASS2000: UPA w małopolsce? Chyba na jakiś obrzeżach. Przynajmniej do miejsca gdzie ja mieszkam nigdy nie dotarli (a przeklęci już niestety tak).

Avatar MlodyKamil96

17 września 2020, 00:34

@kamil77: pomyślałeś z antifa i lgbt bo to oni wyrywają drzewka i bruk ups

Avatar siemek22

Edytowano - 29 sierpnia 2014, 12:49

Narodowcy to zjeby, dziękuję :) Straight Edge! :)

Avatar J4kvb

3 maja 2020, 15:49

@siemek22: to patrioci których lewacy mylą z kibolami

Avatar MlodyKamil96

17 września 2020, 00:33

@siemek22: ekolodzy*

Avatar LUKKASS2000

28 sierpnia 2014, 11:31

Krwa jak można porównywać Polskich narodowców do nazistów?
Przecież ideologia Polskiego nacjonalizmu wywodzi się od Romana Dmowskiego-jeden z tych dzięki czemu Polska zyskała większość etnicznych ziem ustalonych podczas konferencji w Wersalu i Obozu Narodowego, który podczas okupacji przemienił się(można tak powiedzieć) w Narodowe Siły Zbrojne, które tak samo walczyły z Nazizmem jak i komunizmem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar kamil77

23 czerwca 2017, 03:03

@KalinkaMalinka: Nie poczyniłaś wystarczającego researchu. Oczywiście, że Sendlerowej co prawda nie udało im się jej zlikwidować ale nie zmienia to faktu, że znalazła się ona na liście proskrypcyjnej NSZ z 1944r. - tak jak Kamiński była na liście osób, które NSZ chciało pozbawić wtedy życia. Nie dziw się też, że w NSZ walczyli byli żołnierze AK - przecież to w dużej części byli właśnie dezerterzy, którzy odmówili posłuszeństwa Rządowi RP na Uchodźstwie (rozkaz dowódzcy NSZ z 15. stycznia 1944 w który pieczętował dezercję całej tej organizacji wobec rządu premiera Mikołajczyka w Londynie). NSZ w późniejszym czasie mordowało jako zdrajców również byłych członków AK, którzy zastosowali się do poleceń rządu na uchodźstwie. Tak naprawdę musisz tu sobie odpowiedzieć na pytanie kto wtedy reprezentował państwo Polskie - Rząd na Uchodźstwie, Narodowe Siły Zbrojne czy rząd narzucony przez Moskwę. Dla mnie oczywistym jest, że odpowiedź byłaby inna dla żołnierzy walczących w wojnie po stronie polskiej (Nie stracili ciągłości dowodzenia więc rząd w Londynie) a inna dla zwykłych obywateli (Stracili ciągłość zarządzania terenami na których żyli więc rząd z nadania Moskwy). NSZ wystąpiło tu jako trzecia siła - siła szaleńców, którzy myśleli, że walcząc z każdym naokoło zdołają cokolwiek ugrać. Jakkolwiek nie oceniać ich działań sprzed stycznia '44 (wątpliwe korzenie ideologiczne samej formacji -w 1942: Obóz Narodowo-Radykalny->Związek Jaszczurczy + Stronnictwo Narodowe->NOW) to to co czynili później jednoznacznie nakreśla ich sylwetki na kartach historii. Nie twierdzę tu oczywiście, że wszyscy tak robili, że bez wyjątku byli to źli ludzie - tak nie mogło być. Nie zmienia to jednak faktu, że ci dziś najchętniej upamiętniani i najbardziej czczeni mieli na swoim koncie ogromne zbrodnie. Południowy wschód Polski do dziś pamięta te czasy, kiedy ginęli niewinni ludzie - kiedy zostanie wójtem mogło oznaczać wyrok śmierci dla całej rodziny (za "wspieranie komunistycznej władzy"), kiedy ginęli ukraińcy, żydzi, prawosławni i słowacy.

Avatar J4kvb

3 maja 2020, 15:41

@siemek22: a ty widzę że lekko przygłupi bo to się nazywa patriotyzm lewaku

Avatar PolskiInternauta

5 stycznia 2016, 12:38

Nacjonalizm to nie patriotyzm. Bo miłość to nie jest nienawiść. Wiecie kto to powiedział?

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2014, 12:11

A ja tam chce stworzyć w Polsce monarchie z królem na czele który ma władzę absolutną ;) mogę być ja tym królem XD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2014, 18:54

@siemek22: a co jakby nie wysłałą?

Avatar siemek22

29 sierpnia 2014, 20:20

2 ochotników na pewno by się znalazło :>

Avatar Mnich1

29 sierpnia 2014, 18:35

A bądź sobie kim chcesz jest przecież wolność słowa i wyznania. Ale nie dziw się że sporo ludzi patrzy na was jak na dziwaków bo macie w swoich szeregach dziwaków którzy pokazują swoją "narodowość" dopi***alając obcokrajowcom. W dobie unii lepiej już chyba zostać kosmopolitą i współpracować ze wszystkim sprzymierzeńcami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Flawless
Dodane przez: Flawless

Firemfox

Kaczatar

No gdzie oni są?

Takie trochę zło

Ech...

Siekiera motyka...

Albo raczej zarobocona

Populacja dzieci zmniejszyła sie o 1000%

Niestety jestem użytkownikiem tego drugiego

Szach-mat

Klimatycznie

Nowy rickroll

Nienawidzę takich historii

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka