Nawet jako malutkiego karalucha??
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zapraszamy
Nieuczciwa ocena
Żartownisie
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2025, 04:06
Nocne marki, powstańcie
Odpisz
10 sierpnia 2025, 05:10
@BetonowyMur: siema
Odpisz
10 sierpnia 2025, 05:42
@KittyQueen: Witaj
Odpisz
10 sierpnia 2025, 09:03
@BetonowyMur: i już trzeba było wstać
Odpisz
10 sierpnia 2025, 13:43
@KittyQueen: Współczuję
Odpisz
10 sierpnia 2025, 15:58
@BetonowyMur: się budzę w nocy to sięgam po telefon żeby się odstresować
Odpisz
7 sierpnia 2025, 14:56
Znaczy tak naprawdę to większość ludzi sobie nie zdaje sprawy z tego, jak bardzo skomplikowanym i wielowymiarowym pytaniem jest "Czy kochałbyś mnie dalej, gdybym był robakiem?" To zależy, to naprawdę zależy. Czy osoba zadająca pytanie została magicznie zamieniona w robaka? Czy może była robakiem od zawsze? W tym drugim wypadku raczej nie, bo skąd miałbym wiedzieć, że akurat TEN robak to osoba, która teoretycznie jest moim wybrankiem serca. W pierwszym wypadku - czy ten proces jest odwracalny? Poza tym co to za robak? Jak rzadko występuje? Czy umie latać? Co najważniejsze, jak długo żyje? Zostaje jeszcze kwestia presji społecznej - jako że ludzie rzadko (nigdy) wiążą się z insektami jak z innymi ludźmi, takie zachowania są uważane za debilne, szurskie etc. etc. Pytanie "Czy kochałbyś mnie dalej, gdybym był robakiem?" brzmi więc tak naprawdę "Czy gdybym był robakiem, miałbyś siłę i determinację kochać mnie dalej pomimo ludzi mówiących, że to głupie?" a stąd już tylko krok do prawdziwej filozoficznej istoty tego pytania - "Czy kochasz mnie tylko na pokaz, żeby zawiadomić innych, że kogoś masz, żeby wypełnić pustkę w swoim obrazie rzeczywistości, czy może jednak jest to miłość prawdziwa, taką, którą i ja do ciebie czuję?". Pytanie o robaka jest więc tylko przykrywką, kamuflażem, za którym czai się niepewność, która... Ale, kochanie, dokąd idziesz? Jeszcze nie skończyłem mówić! Zaczekaj... :(
Odpisz
7 sierpnia 2025, 15:29
@Ronan: moim zdaniem "nie" jest prawidłową odpowiedzią
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2025, 16:00
@Ronan: Film o pszczołach odpowiada na część dylematów XD
Odpisz
9 sierpnia 2025, 21:17
@NaiNeko27:
Odpisz
10 sierpnia 2025, 01:42
@kolkav5:
Odpisz
9 sierpnia 2025, 23:41
Ludzie komplikują sobie życie
Odpisz
9 sierpnia 2025, 20:14
było
Odpisz
7 sierpnia 2025, 14:50
Czy wciąż byście mnie kochali gdybym zamienił się w plemnika?
Odpisz
7 sierpnia 2025, 20:43
@Rhokai: Nigdy w was nie wątpiłem
Odpisz