Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2025, 10:49
Jeśli nie smakuje ci czysta niegazowana woda to wina twojej śmierdzącej jamy ustnej
Odpisz
11 sierpnia 2025, 13:26
@rydwan123: Woda może mieć różne smaki, jak piłem wodę z kraniku na Balicach (lotnisko pod Krakowem) to była super, a na lotnisku pod Atenami była tak obrzydliwa, śmierdząca chlorem, że po 2 łykach biegłem do kibla to wypluć. Wody butelkowane też się różnią bardzo smakiem. Ja np. uwielbiam Cisowiankę i Nałęczowiankę, ale Muszynianka jest dla nie fuj, Żywiec zdrój imo smakuje jak kranówka itd. Smak zależy w dużej mierze od składu mineralnego wody, a nie tylko tego czy myjesz zęby. Im więcej minerałów tym bardziej intensywny smak, jak wolisz takie neutralne smaki to lepiej weź wodę źródlaną, a nie mineralną, ale wtedy może Ci brakować niektórych minerałów w diecie.
Odpisz
11 sierpnia 2025, 09:45
miałem tak dopóki nie zmusiłem się do picia tylko i wyłącznie wody przez tydzień
smak wody od zawsze był dla mnie tak mdły i tragiczny że przez całe życie piłem napoje słodzone bo ta mi po prostu nie przechodziła przez gardło
Odpisz
11 sierpnia 2025, 00:54
Ale... każdy napój składa się głównie z wody.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 09:27
Sama chemia
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2025, 00:04
@Vodka_Drinker: tlenek wodoru to związek chemiczny, więc woda to też technicznie chemia
Odpisz
11 sierpnia 2025, 00:47
@BlackMorbius61: oto chodziło xd
Odpisz
10 sierpnia 2025, 23:56
Można wypić wodę gazowaną. Są bąbelki ale nie ma cukru. Jak dla mnie wygrana
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:04
Dlaczego ten mem ma 1 like'a? To jakiś glitch w aplikacjach na smartphone'y?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:08
@Kymu_13: Reszta ocen została pożarta przez Donalda... to znaczy admina, rzecz jasna
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:08
@Kymu_13: jejapl dzisiaj o 09:02: wprowadziliśmy dwie zmiany:
- mem przechodząc na główną ma zerowane oceny
- nie pokazujemy strzałek w dół
więcej tutaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:11
@Pyoter: Ale durnota, zwłaszcza to drugie. W komentarzach też tak jest?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:13
@Kymu_13: W komach jeszcze nie.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 21:40
@Pyoter: to drugie >:|
Dosłownie 1984
Odpisz
10 sierpnia 2025, 22:19
@RybnyKtos: Dlatego zrobiliśmy gigantyczny spam w poczekalni, fajnie nawet było.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:20
Memy z 6 głosami wchodzą na główną xD?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:30
@klainister: nie, miało to więcej głosów, ale Bożydar z jakiegoś powodu od teraz resetuje strzałki jak mem dostanie się na główną
Odpisz
9 sierpnia 2025, 16:07
Prawda.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2025, 09:01
Mowa o wywyższonym heroldzie Nurgla znanym także jako Asmongold?
Odpisz