Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rydwan123

11 sierpnia 2025, 10:49

Jeśli nie smakuje ci czysta niegazowana woda to wina twojej śmierdzącej jamy ustnej

Avatar killer111

11 sierpnia 2025, 13:26

@rydwan123: Woda może mieć różne smaki, jak piłem wodę z kraniku na Balicach (lotnisko pod Krakowem) to była super, a na lotnisku pod Atenami była tak obrzydliwa, śmierdząca chlorem, że po 2 łykach biegłem do kibla to wypluć. Wody butelkowane też się różnią bardzo smakiem. Ja np. uwielbiam Cisowiankę i Nałęczowiankę, ale Muszynianka jest dla nie fuj, Żywiec zdrój imo smakuje jak kranówka itd. Smak zależy w dużej mierze od składu mineralnego wody, a nie tylko tego czy myjesz zęby. Im więcej minerałów tym bardziej intensywny smak, jak wolisz takie neutralne smaki to lepiej weź wodę źródlaną, a nie mineralną, ale wtedy może Ci brakować niektórych minerałów w diecie.

Avatar kreatywnylogin

11 sierpnia 2025, 09:45

miałem tak dopóki nie zmusiłem się do picia tylko i wyłącznie wody przez tydzień

smak wody od zawsze był dla mnie tak mdły i tragiczny że przez całe życie piłem napoje słodzone bo ta mi po prostu nie przechodziła przez gardło

Avatar TheGreatcat

11 sierpnia 2025, 00:54

Ale... każdy napój składa się głównie z wody.

Avatar Vodka_Drinker

9 sierpnia 2025, 09:27

Sama chemia

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 11 sierpnia 2025, 00:04

@Vodka_Drinker: tlenek wodoru to związek chemiczny, więc woda to też technicznie chemia

Avatar SWINIA_

11 sierpnia 2025, 00:47

@BlackMorbius61: oto chodziło xd

Avatar KittyQueen

10 sierpnia 2025, 23:56

Można wypić wodę gazowaną. Są bąbelki ale nie ma cukru. Jak dla mnie wygrana

Avatar Kymu_13

10 sierpnia 2025, 20:04

Dlaczego ten mem ma 1 like'a? To jakiś glitch w aplikacjach na smartphone'y?

Avatar balladaowikingu

10 sierpnia 2025, 20:08

@Kymu_13: Reszta ocen została pożarta przez Donalda... to znaczy admina, rzecz jasna

Avatar Pyoter

10 sierpnia 2025, 20:08

@Kymu_13: jejapl dzisiaj o 09:02: wprowadziliśmy dwie zmiany:
- mem przechodząc na główną ma zerowane oceny
- nie pokazujemy strzałek w dół
więcej tutaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738

Avatar Kymu_13

10 sierpnia 2025, 20:11

@Pyoter: Ale durnota, zwłaszcza to drugie. W komentarzach też tak jest?

Avatar Kolejnazkolei

10 sierpnia 2025, 20:13

@Kymu_13: W komach jeszcze nie.

Avatar RybnyKtos

10 sierpnia 2025, 21:40

@Pyoter: to drugie >:|

Dosłownie 1984

Avatar Kolejnazkolei

10 sierpnia 2025, 22:19

@RybnyKtos: Dlatego zrobiliśmy gigantyczny spam w poczekalni, fajnie nawet było.

Avatar klainister

10 sierpnia 2025, 20:20

Memy z 6 głosami wchodzą na główną xD?

Avatar Pekaj

10 sierpnia 2025, 20:30

@klainister: nie, miało to więcej głosów, ale Bożydar z jakiegoś powodu od teraz resetuje strzałki jak mem dostanie się na główną

Avatar Tajdeus

9 sierpnia 2025, 16:07

Prawda.

Avatar Foxsik89

Edytowano - 9 sierpnia 2025, 09:01

Mowa o wywyższonym heroldzie Nurgla znanym także jako Asmongold?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Rel

Fajnie że odpowiedzieli

Phi!

Za co ta premia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka