@rydwan123: Woda może mieć różne smaki, jak piłem wodę z kraniku na Balicach (lotnisko pod Krakowem) to była super, a na lotnisku pod Atenami była tak obrzydliwa, śmierdząca chlorem, że po 2 łykach biegłem do kibla to wypluć. Wody butelkowane też się różnią bardzo smakiem. Ja np. uwielbiam Cisowiankę i Nałęczowiankę, ale Muszynianka jest dla nie fuj, Żywiec zdrój imo smakuje jak kranówka itd. Smak zależy w dużej mierze od składu mineralnego wody, a nie tylko tego czy myjesz zęby. Im więcej minerałów tym bardziej intensywny smak, jak wolisz takie neutralne smaki to lepiej weź wodę źródlaną, a nie mineralną, ale wtedy może Ci brakować niektórych minerałów w diecie.
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2025, 10:49
Jeśli nie smakuje ci czysta niegazowana woda to wina twojej śmierdzącej jamy ustnej
Odpisz
11 sierpnia 2025, 13:26
@rydwan123: Woda może mieć różne smaki, jak piłem wodę z kraniku na Balicach (lotnisko pod Krakowem) to była super, a na lotnisku pod Atenami była tak obrzydliwa, śmierdząca chlorem, że po 2 łykach biegłem do kibla to wypluć. Wody butelkowane też się różnią bardzo smakiem. Ja np. uwielbiam Cisowiankę i Nałęczowiankę, ale Muszynianka jest dla nie fuj, Żywiec zdrój imo smakuje jak kranówka itd. Smak zależy w dużej mierze od składu mineralnego wody, a nie tylko tego czy myjesz zęby. Im więcej minerałów tym bardziej intensywny smak, jak wolisz takie neutralne smaki to lepiej weź wodę źródlaną, a nie mineralną, ale wtedy może Ci brakować niektórych minerałów w diecie.
Odpisz
11 sierpnia 2025, 09:45
miałem tak dopóki nie zmusiłem się do picia tylko i wyłącznie wody przez tydzień
smak wody od zawsze był dla mnie tak mdły i tragiczny że przez całe życie piłem napoje słodzone bo ta mi po prostu nie przechodziła przez gardło
Odpisz
11 sierpnia 2025, 00:54
Ale... każdy napój składa się głównie z wody.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 09:27
Sama chemia
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2025, 00:04
@Vodka_Drinker: tlenek wodoru to związek chemiczny, więc woda to też technicznie chemia
Odpisz
11 sierpnia 2025, 00:47
@BlackMorbius61: oto chodziło xd
Odpisz
10 sierpnia 2025, 23:56
Można wypić wodę gazowaną. Są bąbelki ale nie ma cukru. Jak dla mnie wygrana
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:04
Dlaczego ten mem ma 1 like'a? To jakiś glitch w aplikacjach na smartphone'y?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:08
@Kymu_13: Reszta ocen została pożarta przez Donalda... to znaczy admina, rzecz jasna
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:08
@Kymu_13: jejapl dzisiaj o 09:02: wprowadziliśmy dwie zmiany:
- mem przechodząc na główną ma zerowane oceny
- nie pokazujemy strzałek w dół
więcej tutaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:11
@Pyoter: Ale durnota, zwłaszcza to drugie. W komentarzach też tak jest?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:13
@Kymu_13: W komach jeszcze nie.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 21:40
@Pyoter: to drugie >:|
Dosłownie 1984
Odpisz
10 sierpnia 2025, 22:19
@RybnyKtos: Dlatego zrobiliśmy gigantyczny spam w poczekalni, fajnie nawet było.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:20
Memy z 6 głosami wchodzą na główną xD?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 20:30
@klainister: nie, miało to więcej głosów, ale Bożydar z jakiegoś powodu od teraz resetuje strzałki jak mem dostanie się na główną
Odpisz
9 sierpnia 2025, 16:07
Prawda.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2025, 09:01
Mowa o wywyższonym heroldzie Nurgla znanym także jako Asmongold?
Odpisz