Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rydwan123

11 sierpnia 2025, 10:49

Jeśli nie smakuje ci czysta niegazowana woda to wina twojej śmierdzącej jamy ustnej

Avatar killer111

11 sierpnia 2025, 13:26

@rydwan123: Woda może mieć różne smaki, jak piłem wodę z kraniku na Balicach (lotnisko pod Krakowem) to była super, a na lotnisku pod Atenami była tak obrzydliwa, śmierdząca chlorem, że po 2 łykach biegłem do kibla to wypluć. Wody butelkowane też się różnią bardzo smakiem. Ja np. uwielbiam Cisowiankę i Nałęczowiankę, ale Muszynianka jest dla nie fuj, Żywiec zdrój imo smakuje jak kranówka itd. Smak zależy w dużej mierze od składu mineralnego wody, a nie tylko tego czy myjesz zęby. Im więcej minerałów tym bardziej intensywny smak, jak wolisz takie neutralne smaki to lepiej weź wodę źródlaną, a nie mineralną, ale wtedy może Ci brakować niektórych minerałów w diecie.

Avatar kreatywnylogin

11 sierpnia 2025, 09:45

miałem tak dopóki nie zmusiłem się do picia tylko i wyłącznie wody przez tydzień

smak wody od zawsze był dla mnie tak mdły i tragiczny że przez całe życie piłem napoje słodzone bo ta mi po prostu nie przechodziła przez gardło

Avatar TheGreatcat

11 sierpnia 2025, 00:54

Ale... każdy napój składa się głównie z wody.

Avatar Vodka_Drinker

9 sierpnia 2025, 09:27

Sama chemia

Avatar BlackMorbius61

Edytowano - 11 sierpnia 2025, 00:04

@Vodka_Drinker: tlenek wodoru to związek chemiczny, więc woda to też technicznie chemia

Avatar SWINIA_

11 sierpnia 2025, 00:47

@BlackMorbius61: oto chodziło xd

Avatar KittyQueen

10 sierpnia 2025, 23:56

Można wypić wodę gazowaną. Są bąbelki ale nie ma cukru. Jak dla mnie wygrana

Avatar Kymu_13

10 sierpnia 2025, 20:04

Dlaczego ten mem ma 1 like'a? To jakiś glitch w aplikacjach na smartphone'y?

Avatar balladaowikingu

10 sierpnia 2025, 20:08

@Kymu_13: Reszta ocen została pożarta przez Donalda... to znaczy admina, rzecz jasna

Avatar Pyoter

10 sierpnia 2025, 20:08

@Kymu_13: jejapl dzisiaj o 09:02: wprowadziliśmy dwie zmiany:
- mem przechodząc na główną ma zerowane oceny
- nie pokazujemy strzałek w dół
więcej tutaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738

Avatar Kymu_13

10 sierpnia 2025, 20:11

@Pyoter: Ale durnota, zwłaszcza to drugie. W komentarzach też tak jest?

Avatar Kolejnazkolei

10 sierpnia 2025, 20:13

@Kymu_13: W komach jeszcze nie.

Avatar RybnyKtos

10 sierpnia 2025, 21:40

@Pyoter: to drugie >:|

Dosłownie 1984

Avatar Kolejnazkolei

10 sierpnia 2025, 22:19

@RybnyKtos: Dlatego zrobiliśmy gigantyczny spam w poczekalni, fajnie nawet było.

Avatar klainister

10 sierpnia 2025, 20:20

Memy z 6 głosami wchodzą na główną xD?

Avatar Pekaj

10 sierpnia 2025, 20:30

@klainister: nie, miało to więcej głosów, ale Bożydar z jakiegoś powodu od teraz resetuje strzałki jak mem dostanie się na główną

Avatar Tajdeus

9 sierpnia 2025, 16:07

Prawda.

Avatar Foxsik89

Edytowano - 9 sierpnia 2025, 09:01

Mowa o wywyższonym heroldzie Nurgla znanym także jako Asmongold?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Chciał tylko pomóc

Nieuczciwa ocena

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka