@TheGuyWhoAsked: Bo Telewizja Republika musiała zbierać na możliwość transmisji Inaguracji bo Tusk im nie pozwalał na sponsorów a nikt inny by tego nie transmitował. To parodia tego.
@Pro100WGebe: @Pro100WGebe: Memy wstawiane przez użytkowników, które były wybrane w poczekalni za pomocą głosów teraz na stronie głównej pojawiają się z resetowaną ilością głosów (0), żeby nie odstawały od 0 ilości głosów pod obrazkami wstawionymi przez administrację. No i strzałki w dół stały się niewidoczne, więc przeglądający nie wie czy obrazek, który ocenia jest odbierany negatywnie czy pozytywnie przez użytkowników strony.
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2025, 16:04
zajebiste memiki przepuszczasz na główną admin, reklamodawcy na pewno zadowoleni
Odpisz
12 sierpnia 2025, 16:06
@TheGuyWhoAsked: nie k...a ale poważnie o ...j w tym memie chodzi, czy już przepuszczają byle co byleby zapchać główną?
Odpisz
12 sierpnia 2025, 16:09
@TheGuyWhoAsked: najgorsze jest to resetowanie głosów i komentarzy, teraz ta strona wygląda tak bardzo martwo
Odpisz
12 sierpnia 2025, 16:18
@TheGuyWhoAsked: Bo Telewizja Republika musiała zbierać na możliwość transmisji Inaguracji bo Tusk im nie pozwalał na sponsorów a nikt inny by tego nie transmitował. To parodia tego.
Odpisz
12 sierpnia 2025, 16:19
@ultron64: to zajebiście idzie zrozumieć o co chodzi. Bez urazy dla ciebie. Z urazą dla admina
Odpisz
12 sierpnia 2025, 18:27
@klainister: jakie resetowanie? Bo ja chyba poza tematem
Odpisz
13 sierpnia 2025, 00:21
@klainister: to komentarze też resetują?
Odpisz
13 sierpnia 2025, 00:28
@Lisedra: nie jestem pewien ale wiele razy już nawet dawniej widziałem jak mem wchodzący na główną miał zresetowane komentarze xD
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2025, 00:37
@Pro100WGebe: @Pro100WGebe: Memy wstawiane przez użytkowników, które były wybrane w poczekalni za pomocą głosów teraz na stronie głównej pojawiają się z resetowaną ilością głosów (0), żeby nie odstawały od 0 ilości głosów pod obrazkami wstawionymi przez administrację. No i strzałki w dół stały się niewidoczne, więc przeglądający nie wie czy obrazek, który ocenia jest odbierany negatywnie czy pozytywnie przez użytkowników strony.
Odpisz
20 sierpnia 2025, 01:08
@Lisedra: Chryste panie, wracam na jeja po prawie czterech latach a tu takie rzeczy
Odpisz
13 sierpnia 2025, 16:39
@ultron64 Myślisz, że 900 zł wystarczy na wydrukowanie 250 kroot houndsów?
Odpisz
9 sierpnia 2025, 13:59
Najtańsze figurki warhammera kosztują 40 złotych, fym 900zł na 450
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:01
@Dragonix18: mówimy o fantasy czy 40k?
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:13
@Maslo_Jajeczne: Ultron lubi 40k więc 40k
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:16
@Maslo_Jajeczne: 40k.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:22
@Dragonix18: no to kupiłem 10 orków kill squad za 200
Odpisz
9 sierpnia 2025, 15:22
@Dragonix18: Kto powiedział, że oryginalne?
Odpisz
13 sierpnia 2025, 13:26
@Maslo_Jajeczne: Istnięje pewien cheat zwany drukarkami 3D
Odpisz
12 sierpnia 2025, 17:44
Ultron robi streamy?
Odpisz
12 sierpnia 2025, 16:29
Coś mu się jedno zero machnęło w ilości modeli za tą cenę
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2025, 16:01
2 ziko za jedną? Gdzie taka promocja?
Odpisz
9 sierpnia 2025, 22:32
@Tajdeus: 450 Pendraków.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:13
Są inne sposoby do przyznania się do homoseksualizmu.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:13
@Leszy: Ale dziobak przyznał się do homoseksualizmu na więcej sposobów.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:34
@Leszy: on dosłownie simpi do Dragonixa
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:43
To nie gejowe, to nie ma nic wspólnego z miłością.
Odpisz
9 sierpnia 2025, 14:10
Gdzie są tak tanie figurki?
Odpisz
9 sierpnia 2025, 13:58
wreszcie jakieś sensowne zbiórki w tej republice
Odpisz
9 sierpnia 2025, 13:59
@Maslo_Jajeczne: chwila, 2zł/figurka? to nie starczy nawet na taki sprej pod farby
Odpisz
9 sierpnia 2025, 13:58
Odpisz