Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2015, 16:38
ok
Odpisz
7 lutego 2022, 11:42
@Gabi92017: ok
Odpisz
11 stycznia 2020, 15:09
Wyobraźcie sobie zbudować tort...
Odpisz
30 maja 2017, 19:32
To jest cudowne!!!!!!!!!
Odpisz
28 stycznia 2016, 09:20
Omnomnomnom... Zjadłbym.
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:56
XDDDDDDDDDDDDDDD dobre
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:01
to ostatnie to trohe fuj
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:33
No
Odpisz
31 sierpnia 2014, 21:14
Zaraz Ci przydzwonię słownikiem.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 23:02
@chupacabra001: Czekam na swoją kolej chelooo !!!
Odpisz
20 września 2014, 12:22
@chupacabra001: jestem dyzortografem :/
Odpisz
20 września 2014, 12:25
Nie istnieje coś takiego jak dysortografia. To się nazywa po prostu niewiedza. Poza tym przeglądarki podkreślają błędy na czerwono, więc jak można się w ogóle pomylić?
Odpisz
16 września 2014, 14:24
.... jak zjem to to wszystkie zęby powypadają
Odpisz
31 sierpnia 2014, 22:41
Shout up and take my money!
Odpisz
31 sierpnia 2014, 20:24
mi się zdaje czy już było bez tego obrazka na końcu?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 18:58
jadłbym
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:24
o.O
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 18:09
.....................
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:10
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Idioto na dole jest jeszcze jeden obrazek
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 18:11
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ..........
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 19:13
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Uważam, że amputacja sutków może nie pomóc.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:16
@Polska_z4smazka: Napisałem tam coś z czego nie jestem dumny.. a nie ma opcji usuń.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2014, 19:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Było ku*wa nie pisać. Dlatego ja myślę zanim coś napiszę.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 19:26
@Polska_z4smazka: A ja nie... i co? Zabronisz mi?
Odpisz
31 sierpnia 2014, 20:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Ja tylko grzecznie proszę byś używał swojego mózgu.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 20:11
@Polska_z4smazka: 'Było ku*wa nie pisać.' Grzeczniej już się nie dało co?
Odpisz
1 września 2014, 01:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Już mnie dupa boli i mnie sutki pieką gdy widzę nieprzemyślane komentarze, więc niestety... Nie. Nie dało się.
Odpisz
1 września 2014, 10:24
@Polska_z4smazka: Jakiego mózgu?
Odpisz
1 września 2014, 10:43
Miałem nadzieję, ze go posiada... Trudno.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:04
Ułożyłabym z nich...tabliczkę czekolady *.*
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:01
teraz na stopach duży placek
Odpisz