Ale mają drugi Amsterdam w Gujanie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Typowy NPC
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2021, 00:33
Ale tam jest pewna nieścisłość, bo na mapkach wszystkie tereny są naklejone na siebie naraz.
W jednym momencie, ani Francja, ani Holandia, ani Wielka Brytania nie miały tych wszystkich posiadłości.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:15
A teraz Polskie kolonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:40
@Mnich1: Nad morzem!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:53
@Mnich1: Jakby Polska miała kolonie np.w Ameryce Południowej. To rozbiory przeprowadziłyby 3 plemiona amazońskie :-D
Odpisz
30 sierpnia 2014, 15:26
@randalf28: A armia jednego plemiona to 200 dzikusów :)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:11
@TypowyPolak: W tamtych czasach cała populacja I RP wynosiła 5mln mieszkańców. Armia polska liczyła niecałe 6tyś wojska które walczyło kiedy chciało. Czyli 600 zdyscyplinowanych piechurów spokojnie zajęło by znaczną część terytoriów(z czasem zajęli by cały kraj).
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2014, 16:23
@Mnich1: Kolonia w Nowym Jorku, Kolonia w Wilnie itp :d
Odpisz
30 sierpnia 2014, 17:25
@Mnich1: od Lwowa i Wilna na Wschód...
Odpisz
30 sierpnia 2014, 17:36
@Paulius: To raczej jeden wielki gułag, nie kolonia.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 17:42
@Mnich1: Mało osób o tym wie, ale państwa europy wschodniej w przeciwieństwie do zachodu prowadziły kolonizacje lądową. Stosunki między kolonizatorem a ludnością podbitą były identyczne jak w skolonizowanej Afryce, Ameryce czy Indiach - jedynie kolor skóry niewolników był inny...
Odpisz
2 kwietnia 2015, 02:45
@Mnich1: Włściwie, to mieliśmy jakieś tam kolonie... Była to jakaś mała część Afryki Zachodniej i jakaś Karaibska wyspa,a i to tylko dlatego, że wcieliliśmy w nasze ziemie Kurlandię
Odpisz
31 sierpnia 2014, 08:48
a hiszpania to gdzie?
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:23
Czy ten ludzik pożarł Australię? 0.o
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:49
Australia zniknęła na 3 obrazku. I dobrze.
Odpisz