memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 sierpnia 2025, 13:31
Nie mam psa, a kawy nie lubię. Not rel.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 18:06
Ktoś mi wytłumaczy, co robi na głównej mem z zaledwie 4 wgóręgłosami (w tym jednym moim)? Nie żebym miał coś do mema, bo mi się podoba, ale nie za wcześnie?
10 sierpnia 2025, 18:07
@niggiddu: Weź popcorn i poczytaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738.
10 sierpnia 2025, 18:24
@starmagedon: aha, czyli upupienie dotknęło też jeja
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2025, 13:31
Nie mam psa, a kawy nie lubię. Not rel.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 18:06
Ktoś mi wytłumaczy, co robi na głównej mem z zaledwie 4 wgóręgłosami (w tym jednym moim)?
Nie żebym miał coś do mema, bo mi się podoba, ale nie za wcześnie?
Odpisz
10 sierpnia 2025, 18:07
@niggiddu: Weź popcorn i poczytaj: https://memy.jeja.pl/1041128,najgorsze-jest-to-ze-tego-czasami.html#comment_14051738.
Odpisz
10 sierpnia 2025, 18:24
@starmagedon: aha, czyli upupienie dotknęło też jeja
Odpisz