Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To musiało być męczące
To by wystarczyło
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2022, 19:55
Da się
Odpisz
10 października 2014, 22:31
Nie da się.
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:09
@Kuziemek: A co jeśli powiedziałbym ci,że się da?
Odpisz
19 stycznia 2015, 18:12
@jkhukhu: Byłbyś kłamcą.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 11:23
a co ze ci powiem to nie jest abstrakcja!
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:41
Przeczytałem :
- A co, jeśli cipo wiem ... xD
Odpisz
30 sierpnia 2014, 08:44
@frazeologizm: Dokończ (O o O)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:57
wole nie :D
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:38
ja sie nigdy nie upaćkałem
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:44
A co jeżeli powiem, że fast-foody nie zawsze tuczą?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:41
@Namper: Bo to przecież zależy od ilości.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 00:43
@asdf0: wiadomo
Odpisz
29 sierpnia 2014, 23:14
Mój prosty sposób. .nie jem
Dlaczego. .bo za tą samą cene co se kupie hamburgera w Mcdonald co się tym nie na jem wolę za mniejszą kwotę kupić sobie drożdżówkę w piekarni i sie najeść (tyle ile ale więcej niż z takiej pitki z McDonalda)
Odpisz
29 sierpnia 2014, 00:58
Jakby co można sie do mnie zwrócić
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:14
@kran116: O kran! :D
Odpisz
29 sierpnia 2014, 23:08
@kran116: Często się zwracam do twojego kolegi. c:
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:28
w mcDonald's sie da bo nic nie dodają do hamburgera oprócz bułki i mięsopodobnego kawałka czegoś...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 13:06
kłamstfo,ja siem safsze pruce
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:34
@pieseu: ia tes sje safsze pruce!
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:49
@pieseu: jak ty się tu zarejestrowałeś skoro nawet nie umiesz pisać?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:00
On to specjalnie robi. Nie zmienia to jednak faktu, że inteligencją dorównuje amebie.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:00
Witam w internetach,jesteś nowy?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:12
@pieseu: zapraszam do przeczytania znaczenia słowa "sarkazm"
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:13
@chupacabra001: wiem, że specjalnie, dlatego to napisałem...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:04
ja tak umiem
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:35
@mrklorens: umiesz jeść? W końcu się przystosowałeś i nauczyłeś się?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:20
gówno prawda...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:06
Frytki są najlepszym przykładem. :D
Odpisz