memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 sierpnia 2025, 11:55
Z perspektywy misjonarza to win-win
Odpisz
12 sierpnia 2025, 11:59
Jako misjonarz, szanuję:)
12 sierpnia 2025, 14:00
@ePiotrek2003: O k...a, plastuś
12 sierpnia 2025, 14:18
@BetonowyMur: cześć
12 sierpnia 2025, 17:05
@ePiotrek2003: co z Ciebie wyrosło
13 sierpnia 2025, 10:56
@kolkav5: misjonarz
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2025, 11:55
Z perspektywy misjonarza to win-win
Odpisz
12 sierpnia 2025, 11:59
Jako misjonarz, szanuję:)
Odpisz
12 sierpnia 2025, 14:00
@ePiotrek2003: O k...a, plastuś
Odpisz
12 sierpnia 2025, 14:18
@BetonowyMur: cześć
Odpisz
12 sierpnia 2025, 17:05
@ePiotrek2003: co z Ciebie wyrosło
Odpisz
13 sierpnia 2025, 10:56
@kolkav5: misjonarz
Odpisz