Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaczęło się
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostateczna rozgrywka
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2016, 16:19
mówi ile spalisz kalorii, z dokładnością do jednej. nawet nie wziął po uwagę przyzwyzajeń do pory snu u różnych ludzi, a "późna noc" to może być równie dobrze 3, jak i 24 w nocy.
Odpisz
13 marca 2017, 22:58
@Michalol222: *przyzwyczajeń
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:50
heh pewnie dlatego siedze na LoL'u do 3:00
Odpisz
30 sierpnia 2014, 15:14
@pysiowatosc: Niedługo szkoła, skończy się laba .-.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:36
@Polska_z4smazka: nom.... :(
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:00
chyba zacznę się odchudzać :D
Odpisz
30 sierpnia 2014, 02:24
@kotekada4: Nie musisz jesteś piękna <3
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:22
@jacek1s: :* <3
Odpisz
30 sierpnia 2014, 11:32
@kotekada4: nie ufaj mu. wszystkim tak mówi ;p
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:15
No a jak jakiś gimbus tak będzie robił to potem rano: "Mamo oczy mnie bolą!" albo "Jeszcze pięć minut!"
Odpisz
30 sierpnia 2014, 05:07
Dokładnie ;)
Odpisz
30 sierpnia 2014, 00:44
W takim razie jestem anorektykiem
Odpisz
30 sierpnia 2014, 02:24
@Namper: Sen jest dla słabych.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 00:32
Już wiem czemu tak schudłem w wakacje zamiast przytyć :v
Odpisz
30 sierpnia 2014, 00:18
Fajnie...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 23:29
To dlatego nie tyje .-.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:23
Jeszcze 4 godzinki :]
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:21
Leżenie się liczy?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:56
nie wieże że za około 3 dni idę już do szkoły i skończą się przyjemności :(
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:04
OMB! Znam dziewczynę z pierwszego zdjęcia. To Scarlett z Starcrafta.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:12
@NataszaIv: Dziewczyna i zna coś takiego jak Starcraft. Czy ja umarłem ? .-.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:15
w Korei są dziewczyńskie Teamy :>
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:16
@Agent00Kurczak: W Korei są różne dziwne rzeczy :|
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:20
@Agent00Kurczak: Korei to mi nie przytaczaj, oni tam nie mają życia innego niż LoL, Osu itd.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:45
@jacek1s: no fakt
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:32
Teraz mam powó aby nie spać do późna w nocy (:
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:22
chyba że będziesz całą noc wpierniczać ;p
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:31
@podrozniczkaMadzia: gdzieś tak po 24 w nocy już nie chce się jeść. żołądek zastyga ;) można siedzieć do rana bez jedzenia.
Odpisz