Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dov_Pl

14 sierpnia 2025, 11:26

Pracując przy oknach odnoszę wrażenie że twórcy tego cudeńka mieli niezły wk... zarówno szklarze jak i sami składający

Avatar pvp17

17 sierpnia 2025, 02:16

@Dov_Pl: mnie zastanawia po co komu takie małe okienko ?

Avatar Dov_Pl

17 sierpnia 2025, 02:40

@pvp17: Klient nasz pan a tak serio to po prostu architekt widział to inaczej, majster inaczej a klient jeszcze inaczej

Avatar lordbaysel

19 sierpnia 2025, 17:12

@pvp17: do przewietrzenia chyba wystarczy, no ale trochę to zajmie. Poza tym to można sprawdzić czy na zewnątrz jest jasno i to chyba tyle z praktycznych zastosowań.

Avatar pvp17

19 sierpnia 2025, 19:19

@lordbaysel: już wiatrak postawisz w pomieszczeniu i już lepiej przewietrzy niz takie małe gówno

Avatar CzerwonyPoniacz

16 sierpnia 2025, 17:59

Nie rozumiem

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

16 sierpnia 2025, 23:31

@CzerwonyPoniacz: Powierzchnia prześwitu tego okna jest tak mała, że nawet jakby ci stalker ślepił przez lunetę to gucio zobaczy, co dopiero losowy przechodzień. Pytanie o firankę (żaluzje/rolety itp.) w tym momencie należy do kategorii humoru "zabawne bo tak absurdalne"

Avatar Kuwamojepole

16 sierpnia 2025, 21:55

Żaluzje dac

Avatar Elmario1234

16 sierpnia 2025, 16:08

Najpierw zrób Pitagorasa by wymierzyć boki okna i potem oblicz pole.

Avatar Hacjul

13 sierpnia 2025, 23:12

Ekierka

Avatar Kosmita2025

14 sierpnia 2025, 12:12

@Hacjul: siema miło mi ci poznać

Avatar Cymbal

13 sierpnia 2025, 21:48

dorito

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kosmita2025
Dodane przez: Kosmita2025

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

To musiało być męczące

Fajnie że odpowiedzieli

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka