Ugotujemy się przez nią żywcem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Niegrzeczny Oskarek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2025, 20:59
To jest k*rwa smutny żart a nie prezydent.
Odpisz
17 sierpnia 2025, 08:14
@Anantashesha: tak samo możnaby było powiedzieć gdyby wygrał ktokolwiek inny
Odpisz
17 sierpnia 2025, 21:33
@pieczarki: D*bilny symetryzm.
Odpisz
17 sierpnia 2025, 21:37
@Anantashesha: nie wiem jakiego kandydata wspierałaś, wiem natomiast, że dobrego nie było
Odpisz
18 sierpnia 2025, 16:36
@pieczarki: D*bilny symetryzm. Było przynajmniej kilkoro dobrych kandydatów.
Odpisz
18 sierpnia 2025, 16:45
@Anantashesha: symetryzm to wyszukane określenie używane przez ludzi żyjących w złudnym przekonaniu, że ich kandydat jest lepszy od innych. Tak naprawdę nie było lepszych, byli tylko mniej i bardziej gorsi. Możesz sobie mnie nazywać symetrystą ale w tym przypadku symetryzm jest bezpośrednio związany z realizmem. Jak wybór jest między kiłą a rzeżączka to lepiej w ogóle nie wybierać czy jak tam Geralt mawiał. Chociaż powiedzmy, że zgodzę się, że najgorsi istotnie było kandydaci partii głównego nurtu
Odpisz
18 sierpnia 2025, 18:04
@pieczarki: xDDDDDD
Odpisz
18 sierpnia 2025, 18:08
@Anantashesha: uważaj bo ci przepona j....ie
Odpisz
18 sierpnia 2025, 19:59
@pieczarki: Jak ja się cieszę że z tego się wyrasta zanim się dostanie prawa wyborcze. Idź się pobaw klockami albo coś.
Odpisz
18 sierpnia 2025, 20:34
@Anantashesha: na nic lepszego cię nie stać?
Odpisz
11 stycznia, 00:46
@pieczarki: Przecież Geralt wybrał mniejsze zło
Czytaj rzeczy, o których mówisz
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia, 03:28
@Ooonv: japidi bro ja to pisałem w zeszłym roku xd
Odnosiłem się do samego cytatu a nie do podstawy Geralta
Odpisz
12 stycznia, 22:07
@pieczarki: No cytat ma zakończenie
Ale rok temu, wyszukuję sobie jakieś hasło i przeglądam memy
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2025, 16:19
Przepraszam ale ja za bardzo nie rozumiem pochodzenia mema. Jaka Aneta?
Odpisz
16 sierpnia 2025, 10:05
@Nikodem8378: ta co zjada ser z napleta
Odpisz
16 sierpnia 2025, 21:00
@Krzyniu: Ale jesteś zabawny 🙄
Odpisz
16 sierpnia 2025, 22:32
@Anantashesha: nuda
Odpisz
16 sierpnia 2025, 17:00
Rozumiem klimę na 22-24° ale jak koleżanka ustawiała na 17 to przy takiej różnicy temperatur od razu sie rozchorowałam w tamtym roku. Od tamtej pory już przy mnie nie wlącza poniżej 20
Odpisz
16 sierpnia 2025, 16:03
mój brat ma tak w pracy w biurze
Odpisz
16 sierpnia 2025, 13:26
aneta z meską urodą
Odpisz
16 sierpnia 2025, 15:47
@Cymbal: Czyli zwykła Aneta. Lub Anita. Oba imiona zj...ne.
Odpisz