memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 sierpnia 2025, 23:53
Można się śmiać ze stulejarzy a tutaj mamy stolcerza.
Odpisz
18 sierpnia 2025, 05:35
Gacie ze stolcem pod prysznicem
17 sierpnia 2025, 23:52
I kolejny w ostatnim czasie mem o sraniu Ja pi*rdolę, admin
17 sierpnia 2025, 23:19
Adminku… czemu
14 sierpnia 2025, 19:51
Efektowne wejście na główną
17 sierpnia 2025, 20:07
@Jan_Ekspedycja: zobaczyłem to na głównej, gdy miało 2 w górę głosy. Co się stało z tą stroną?
17 sierpnia 2025, 20:29
@Jefte: jejapokalipsa. Admin wrzuca swoje obrazki na główną, i żeby nie rzucały się tak w oczy to obrazki z poczekalni mają zerowany wynik, a strzałki w dół się praktycznie nie liczą, bo i tak nie da się sprawdzić ile ich jest
17 sierpnia 2025, 20:34
@lordbaysel: Jejapokalipsa postępuje. Przez tydzień nie wchodziłem (wtedy już nie było widać strzałek w dół), co będzie potem?
17 sierpnia 2025, 20:54
@Jefte: Nie będzie widać obrazków, tylko sam tytuł.
17 sierpnia 2025, 22:30
@Jefte: Potem wróci boży z kotem,i mu wpie....ą, za jejańską rewolucję sierpniową
17 sierpnia 2025, 23:05
@Letycja: Wróci (z urlopu) Bożydar i wszystko naprawi? Coś mi to przypomina
14 sierpnia 2025, 17:57
Jeszcze ten napis "Foto-Higiena"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2025, 23:53
Można się śmiać ze stulejarzy a tutaj mamy stolcerza.
Odpisz
18 sierpnia 2025, 05:35
Gacie ze stolcem pod prysznicem
Odpisz
17 sierpnia 2025, 23:52
I kolejny w ostatnim czasie mem o sraniu
Ja pi*rdolę, admin
Odpisz
17 sierpnia 2025, 23:19
Adminku… czemu
Odpisz
14 sierpnia 2025, 19:51
Efektowne wejście na główną
Odpisz
17 sierpnia 2025, 20:07
@Jan_Ekspedycja: zobaczyłem to na głównej, gdy miało 2 w górę głosy. Co się stało z tą stroną?
Odpisz
17 sierpnia 2025, 20:29
@Jefte: jejapokalipsa. Admin wrzuca swoje obrazki na główną, i żeby nie rzucały się tak w oczy to obrazki z poczekalni mają zerowany wynik, a strzałki w dół się praktycznie nie liczą, bo i tak nie da się sprawdzić ile ich jest
Odpisz
17 sierpnia 2025, 20:34
@lordbaysel: Jejapokalipsa postępuje. Przez tydzień nie wchodziłem (wtedy już nie było widać strzałek w dół), co będzie potem?
Odpisz
17 sierpnia 2025, 20:54
@Jefte: Nie będzie widać obrazków, tylko sam tytuł.
Odpisz
17 sierpnia 2025, 22:30
@Jefte: Potem wróci boży z kotem,i mu wpie....ą, za jejańską rewolucję sierpniową
Odpisz
17 sierpnia 2025, 23:05
@Letycja: Wróci (z urlopu) Bożydar i wszystko naprawi? Coś mi to przypomina
Odpisz
14 sierpnia 2025, 17:57
Jeszcze ten napis "Foto-Higiena"
Odpisz