Ludzie będą celebrować czyjąś śmierć jedynie za to, że robił coś w pełni legalnego acz niezgodnego z ich spaczonym kompasem moralnym a potem narzekać na znieczulicę w społeczeństwie
@Anantashesha: ludzie się cieszą bo myśliwy legalnie biorący udział w polowaniu umarł.
Rozumiałbym jeszcze cieszenie się ze śmierci kłusownika, ale cóż...
@niggiddu: Nie, to jest dla mnie prefekcyjnie zrozumiałe, myślałam że to jakiś konkretny typ.
Btw. nie wiem po jakiego grzyba podkreślasz że "legalnie".
@niggiddu: Zwierzę na które się poluje, i to nawet nie dla wyżywienia rodziny a fajnego zdjęcia, zamiast dać się zabić, odwraca role. Niesłychane! To wcale nie tak iż na te bestie mówi się "czarna śmierć" czy jak im tam...
@niggiddu: Podejrzewam że bawół nie znał prawa, a nawet gdyby znał to raczej bardziej przejmowałby się własnym życiem niż życiem kogoś kto na niego poluje legalnie
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2025, 21:16
Najlepsze jest to że autorzy artykułów obwiniają bawoła za "niespodziewany" atak xd
Odpisz
17 sierpnia 2025, 12:19
@rozwalgo: a co, miał się słuchać głupiego ,,taś taś taś stój spokojnie''
Odpisz
17 sierpnia 2025, 09:50
Ludzie będą celebrować czyjąś śmierć jedynie za to, że robił coś w pełni legalnego acz niezgodnego z ich spaczonym kompasem moralnym a potem narzekać na znieczulicę w społeczeństwie
Odpisz
17 sierpnia 2025, 02:02
to portal informacyjny czy z memami?
Odpisz
16 sierpnia 2025, 20:52
I need context to understand the joke
Odpisz
16 sierpnia 2025, 21:00
@Anantashesha: ludzie się cieszą bo myśliwy legalnie biorący udział w polowaniu umarł.
Rozumiałbym jeszcze cieszenie się ze śmierci kłusownika, ale cóż...
Odpisz
16 sierpnia 2025, 21:01
@niggiddu: Nie, to jest dla mnie prefekcyjnie zrozumiałe, myślałam że to jakiś konkretny typ.
Btw. nie wiem po jakiego grzyba podkreślasz że "legalnie".
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2025, 22:59
@niggiddu: Zwierzę na które się poluje, i to nawet nie dla wyżywienia rodziny a fajnego zdjęcia, zamiast dać się zabić, odwraca role. Niesłychane! To wcale nie tak iż na te bestie mówi się "czarna śmierć" czy jak im tam...
Odpisz
16 sierpnia 2025, 23:21
@WujekFoliarz: Trafiłam na nazwę "widowmaker", więc po polsku to byłby pewnie "wdowiec", choć dosłownie wychodzi "wdoworób"
Odpisz
17 sierpnia 2025, 01:15
@niggiddu: Podejrzewam że bawół nie znał prawa, a nawet gdyby znał to raczej bardziej przejmowałby się własnym życiem niż życiem kogoś kto na niego poluje legalnie
Odpisz
16 sierpnia 2025, 21:16
co za czasy, teraz nawet napisy z mema usuwają
Odpisz