Regularnie chodzę do dentysty i ceny nie wzrosły istotnie po zmianie władzy, wierzcie mi xD
Bardzo sobie chwalę usługi na NFZ. Jedyne czego mi brakuje to tych lepszych plomb i kanałowego zębów od czwórki - do trójki NFZ refunduje, ale tak samo było przez całe rządy PiSu.
Btw. zgodnie z polskim prawem, dentysta który ma podpisany kontrakt z NFZ-em ma obowiązek przyjąć cię tego samego dnia jeśli ząb cię boli.
@Anantashesha: Obowiązek sie omija nieistniejącymi urlopami. Sam czekałem 17 dni w miejscu które w lokalnej gazecie było przedstawiane jako szpital z kilkunastoma specjalistami. Fizycznie na kontrakt z NFZ mieli jednego.
@whereswally: W takiej sytuacji należy prosić o dowód na piśmie że cię nie przyjęli. Najczęściej wydygają i cię przyjmą, a jak nie to ich zgłaszasz i idziesz gdzie indziej. Mnie zawsze przyjmują. Osobiście polecam akademickie centra stomatologiczne.
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2025, 00:08
Jak ktoś w tym samym zdaniu używa potem i dopiero to od Marianny dużo wyżej nie stoi.
Odpisz
16 stycznia, 04:29
@whereswally: W sensie, że cyckami w ogóle nie warto było się zająć?
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2025, 20:15
Regularnie chodzę do dentysty i ceny nie wzrosły istotnie po zmianie władzy, wierzcie mi xD
Bardzo sobie chwalę usługi na NFZ. Jedyne czego mi brakuje to tych lepszych plomb i kanałowego zębów od czwórki - do trójki NFZ refunduje, ale tak samo było przez całe rządy PiSu.
Btw. zgodnie z polskim prawem, dentysta który ma podpisany kontrakt z NFZ-em ma obowiązek przyjąć cię tego samego dnia jeśli ząb cię boli.
Odpisz
26 sierpnia 2025, 00:10
@Anantashesha: Obowiązek sie omija nieistniejącymi urlopami. Sam czekałem 17 dni w miejscu które w lokalnej gazecie było przedstawiane jako szpital z kilkunastoma specjalistami. Fizycznie na kontrakt z NFZ mieli jednego.
Odpisz
26 sierpnia 2025, 09:41
@whereswally: W takiej sytuacji należy prosić o dowód na piśmie że cię nie przyjęli. Najczęściej wydygają i cię przyjmą, a jak nie to ich zgłaszasz i idziesz gdzie indziej. Mnie zawsze przyjmują. Osobiście polecam akademickie centra stomatologiczne.
Odpisz