Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar chlipchliphurra

15 sierpnia 2025, 17:38

nie wiem jak to się dzieje, ale u mnie lato to zawsze najgorszy okres w roku
wszystkie złe i najgorsze rzeczy mogłyby się wydarzyć w jakąkolwiek inną porę roku, a wypadają akurat w lato
I hate lato

Avatar pvp17

19 sierpnia 2025, 20:55

@chlipchliphurra: niestety ale rel jak ja nie ważne jaka pogoda nie ważne co by nie było nigdy nie choruje ale wolne się zaczęło 2 tygodnie i przez półtora tygodnia mnie jakaś wirusówka czy inne gówno trzymało nie ma to jak urlop w 100% polecam rok 2025

Avatar kokomando

Edytowano - 15 sierpnia 2025, 17:08

Dosłownie 2 godziny sie kręciłem w łóżku zanim zasnąłem

Avatar Adix174

19 sierpnia 2025, 14:07

@kokomando: jeśli nie masz roboty na rano to nie jest to taki problem

Avatar Piket

18 sierpnia 2025, 20:47

Człowiek przez cały rok miał zap#er#ol to nic dziwnego że w lato wypoczywa, w taki sposób, by miło spędzać czas nie trzeba lecieć na Malediwy, wystarczy wyrko, grill i lokalne Jeziorko...

Avatar BUMPYSIA

15 sierpnia 2025, 17:11

nie smutaj, ciepło jest, wyjdź na spacer, zajmij myśli czymś przyjemnym, pójdź na terapie, porozmawiaj z zaufaną osobą
;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ola0020
Dodane przez: ola0020

Lekko nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Płać pan

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka