Linijka na łydce zawsze w cenie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2020, 01:42
kto normalny tatuuje sobie tablice mendelejewa na łapie no wtf
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:15
Kto normalny tatuuje sobie linijkę na łapie?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:22
Kto normalny w ogóle się tatuuje?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:35
@chupacabra001: jakiś mały w niewidocznym miejscu tak po prostu dla sb zrobic można :P
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:44
@chupacabra001: Wiele osób uważa ,że dzięki tatuażą wyrażają siebie
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:43
@DeadExtreme: Wiele osób to idioci. I pisz poprawnie, bo oczy krwawią.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:49
@chupacabra001: gdzie popełniłem błąd ?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2014, 18:50
@DeadExtreme: "Tatuażą". I nie minusuj, jeśli mam rację...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:53
@chupacabra001: nie jestem hejterem,żeby kogoś minusować jak się pomyli.
Raczej to nie błąd. I nie pisz,że oczy krwawi po jednym błędzie.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:21
@chupacabra001: Każdy ma prawo do błędu.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:41
@FantasticBook: I każdy ma też prawo zwrócić uwagę na błąd, żeby go więcej nie powtarzać. : )
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:46
@chupacabra001: W sumie to widać kiedy pisze się błąd, ponieważ błąd jest podkreślany czerwoną falowaną linią.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:51
@FantasticBook: Najwyraźniej nie każdy to zauważa.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:52
@chupacabra001: Ja też czasami nie zauważę.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:01
@FantasticBook: pisałem to na telefonie,a tam nie zaznacza błędów.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:03
@DeadExtreme: Ja czasami nie zauważę. Tak jak wcześniej napisałam każdy ma prawo do błędu.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:13
@FantasticBook: Dobrze napisane, każdy ma prawo do błędu.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:50
@DeadExtreme: Nie trzeba od razu pisać, że oczy krwawią, jeśli się zrobiło 1 błąd.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:59
@FantasticBook: doskonale o tym wiem.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 22:01
@DeadExtreme: On chyba nigdy nie widział jak wyglądają błędy. :d
Odpisz
30 sierpnia 2014, 12:01
@FantasticBook: Widzę, że ciekawy dialog powstał dzięki mojej małej prowokacji. :-] Teraz przez następny miesiąc będą trwały przemyślenia że każdy ma prawo do kaleczenia języka i nikt nie ma prawa na to zwrócić uwagi. Co więcej, zwracający uwagę na 100% (skąd taka pewność?) nie widział prawdziwych błędów ortograficznych, takich fest.
Ale co ja tam wiem...
Odpisz
30 sierpnia 2014, 13:35
@chupacabra001: Każdy ma inne poglądy, no, ale cóż jeśli Cię obraziłam to wybacz.
Odpisz
31 sierpnia 2014, 11:10
@FantasticBook: Wybaczam. :P
Odpisz
31 sierpnia 2014, 18:28
@chupacabra001: Jej chyba z tej radości pójdę pogłaskać mojego kota! :D
Odpisz
1 września 2014, 12:49
@FantasticBook: Biedny kot... :P
Odpisz
1 września 2014, 19:32
@chupacabra001: Czemu biedny? :o On mnie bardzo lubi. ^^
Odpisz
1 września 2014, 20:10
@FantasticBook: Bo żarcie dostaje, to lubi... :P
Odpisz
1 września 2014, 20:16
@chupacabra001: Nie, mama mu daje jedzenie. :)
Odpisz
1 września 2014, 20:29
@FantasticBook: No to nie mam pomysłów.
Odpisz
1 września 2014, 20:39
@chupacabra001: Po prostu mnie lubi. ^^
Odpisz
1 września 2014, 20:43
@FantasticBook: Ale kot to zbyt wredne stworzenie by kogokolwiek lubił za nic. :P
Odpisz
1 września 2014, 21:38
@chupacabra001: Może mnie lubi za głaskanie.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 20:53
Już wolałabym nie mieć czegoś " użytecznego " , niż taki tatuaż sb zrobić ..
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2014, 18:00
A kiedy wybuchnie wojna i Polska zniknie z map wszyscy o niej zapomną, a ktoś będzie miał wytatuowany wiersz o "Polaku małym", albo flagę Polską wtedy taki się przyda :) (takie tam niemożliwe moje pomysły) :>
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:22
@PanKrystian: Jak będzie miał polską flagę wytatuowaną, to go pierwszego zabiją, żeby nie propagował polskości. Btw, Polski 123 lata nie było na mapach świata, ale o niej nie zapomniano, chociaż nikt sobie, kurde, flagi polskiej nie tatuował.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:04
A w którym roku polska zniknęła z map ?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:08
@DeadExtreme: 1795, a co, zapomniało się?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:12
nie , tylko jak ktoś w 1795 mógł sobie wytatuować flage polski ?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:14
@DeadExtreme: No to o tym właśnie, ku*wa, mówię, że bez durnych tatuaży sobie poradzili -_-"
Odpisz
29 sierpnia 2014, 20:15
A no racja.
Odpisz
29 sierpnia 2014, 18:39
Nie ma to jak Naturalna Miarka...
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:59
I w ch*j krzywe!
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:52
Raczej w wieku dojrzewania się nie robi linijek na ręce :P I tak ci łapa rośnie, a linijka nie jest dokładna :D
Odpisz
29 sierpnia 2014, 17:11
Chyba że się dorasta albo starzeje...
Odpisz