Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 sierpnia 2025, 16:08
Ma rację. Bycie grubym na co dzień musi byc okropne. Szkoda że nie mozna nic z tym zrobić
Odpisz
25 sierpnia 2025, 09:47
@Katrina2712: ale np z zjeżdzalni w parku wodnym blisko mojego miasta nie można zjechać jeśli waży się mniej niż 45 kg
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:58
@Katrina2712: ale ona nie jest (za to jak dobrze pamietam to ty jestes chociaz moglem pomylic cie z kims nie moja wina ze nie masz avatara)
Odpisz
28 sierpnia 2025, 21:03
@Beowulf_: napisałam z sarkazmem :) jestem przeciw chorobliwej otyłosci (wiadomo, ze nie każdy moze być modelem/modelką), więc limity (uzasadnione) wagi są jak najbardziej na miejscu.
Oczywiscie, że nie twoja wina :D wiec nawet jezeli pomyliłeś mnie z kimś innym to nie mam zamiaru ci tego za złe. Nie da rady spamiętać wszystkich nicków, a nie jestem na tyle istotna żeby mój zapamietywać (tu piszę bez sarkazmu). Jakos nie mogłam się na żaden zdecydować na początku i już tak zostało >_<"
Odpisz
28 sierpnia 2025, 23:28
@Katrina2712: To jest znacznie bardziej złożony temat. Po pierwsze, tracenie masy nie trwa tygodnia, tylko długie miesiące, a nawet lata. Po drugie, otyłość ZAWSZE jest spowodowana albo zaburzeniami odżywiania, albo problemami ze zdrowiem fizycznym. Zaburzenia odżywiania prawie zawsze albo zawsze świadczą o jakichś innych problemach psychicznych z którymi należy się uporać, inaczej będzie ciężko rozwiązać problem samej otyłości. A psychoterapia to kolejne miesiące i lata. Leczenie underlying issues ze zdrowiem fizycznym również trwa. I teraz pytanie, co twoim zdaniem ma robić osoba otyła która jest na etapie powolnego przechodzenia przez cały ten proces? Siedzieć w domu i nie wychodzić? Udawać że nie ma emocji? Nie zwierzać się z przykrych przeżyć?
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2025, 04:24
@Anantashesha: na pewno nie zamykać się w domu, bo potrzebny jest ruch. Na pewno nie zwierzać z przykrych przeżyć w internecie, bo to spowoduje tylko falę komentarzy, jak wiadomo często nieprzychylnych, a jak piszesz że potrzebna psychoterapia to na pewno tylko pogorszy sprawę, więc niech zachowa to dla terapeuty lub kogoś bliskiego. Nie szuka się zrozumienia w internecie, bo go tam nie ma
Odpisz
29 sierpnia 2025, 11:04
@Beowulf_: człowieku , tamten komentarz bym moim 1 komentarzem na tej pięknej platformie bo wcześniej nie chciało mi się ich pisać
Odpisz
29 sierpnia 2025, 12:17
@Katrina2712: Myślę że jak ktoś jest na pływalni to nie siedzi w domu ;)
Jak ktoś czuje się komfortowo ze zwierzaniem się w Internecie to nie ma w tym nic złego. Niektórzy nawet robią całe kanały czy blogi oparte na swojej podróży w kierunku osiągnięcia prawidłowej masy. Mam wrażenie że przemawia przez ciebie jakaś forma ableizmu wobec osób otyłych.
Odpisz
29 sierpnia 2025, 17:14
@Anantashesha: napisałaś czy taka osoba ma sie moim zamknąć w domu więc odpisałam, że nie. Ta osoba nie prowadzi blogu na temat zrzucania wagi (a przynajmniej nie wynika to z zamieszczonego materiału). Tak, jestem uprzedzona do osób otyłych, bo takie osoby nie widzą często u siebie problemu i płaczą dopiero jak lekarz wykryje coś powaznego, a nie można zwrócić im uwagi bo "tak nie wypada" i "komuś się może zrobić przykro". Nigdy by mi nie było przykro gdyby ktoś mi powiedziała prawdę: że jestem brzydka i glupia, ale ludzie wolą w twarz ci kłamać, a za plecami dupę obrabiać :/ w internecie się chociaż ludzie nie hamują, więc ja tez nie omieszkam: Jest przy tuszy? Powinna być świadoma limitów wagi i nawet nie stawać w tej konkretnej kolejce.
Odpisz
29 sierpnia 2025, 19:08
@Katrina2712: Jak się przyznajesz że jesteś uprzedzona to dla mnie jest koniec rozmowy. Nie mam zdolności leczenia ludzi chorych z nienawiści.
Odpisz
30 sierpnia 2025, 02:52
@Katrina2712: Napisałaś z sarkazmem, wychodząc z założenia że osoba z mema jest otyła... A nie jest.
I to nie ty hejtowałaś azjatkę którą ćwirred wstawił bo "za chuda" i nazywałaś jej spodenki pieluchą???
Odpisz
30 sierpnia 2025, 02:53
@Marta_Skorpion: Marta ale tamten komentarz nie był do cb xd
Odpisz
30 sierpnia 2025, 04:36
@Beowulf_: dawno to było? Bo w swoich komentarzach nie mogę znaleźć, a nie mogę sobie przypomnieć. Nie kojarzę takiego komentarza, ale w sumie wszystko jest możliwe
Odpisz
30 sierpnia 2025, 04:55
@Katrina2712: dawno, no cuż nigdy się już nie dowiemy jak było
Odpisz
24 sierpnia 2025, 17:46
Ej bo wiecie, niektóre zjeźdzalnie mają też limit wagi minimalnej.
Nie wiem czy to ma przełożenie do naszego tutaj niby mema ale tak mi się przypomniało że moja znajoma nie mogła zjechać bo ważyła poniżej 50kilo
Odpisz
24 sierpnia 2025, 22:51
@Kaczkodon: moim rozwiązaniem tego problemu jest brak kasy na parki wodne
Odpisz
25 sierpnia 2025, 10:10
@Kaczkodon: na pewno takie ograniczenia są spowodowane kwestią bezpieczeństwa np. żeby ktoś gdzies nie utknął, nie wyleciał z toru itp. Tu chodzi o fakt, że ludzie nie potrafią przyjąć odmowy w szczególności gdy dotyczy ich kompleksów
Odpisz
25 sierpnia 2025, 15:24
@Katrina2712: Ależ oczywiście, ta zjeźdzalnia była dość "hardkorowa" i namówiła mnie na to żebyśmy nią zjechali. Poszedłem na wieżę razem z nią i już niemal tam wchodzę, a ta cholera mi mówi że nie może zjechać bo jest za lekka przecież i poczeka na mnie na dole. Z diabolicznym uśmiechem. Wiedziała o tym od początku xd
Było fajnie ale takiej zdrady nie przeboleję xd
Odpisz
25 sierpnia 2025, 23:03
@Kaczkodon: że też jej się chciało dymać na samą górę tylko żeby zrobić takiego pranka. Zdążyła chociaż zejść na dół żeby zobaczyć jak zjeżdżasz?
Odpisz
28 sierpnia 2025, 23:30
@Katrina2712: Gdzie tutaj jest że ktoś nie przyjął odmowy? Ja widzę tylko osobę której jest przykro.
Odpisz
29 sierpnia 2025, 04:30
@Anantashesha: skoro zrobiło jej się aż tak przykro, że musiała się pożalić światu to chyba jednak nie potrafi do końca przyjąć odmowy
Odpisz
29 sierpnia 2025, 12:15
@Katrina2712: Dzielenie się swoimi emocjami jest bardzo zdrowe. Tu nie ma żadnego takiego związku przyczynowo-skutkowego.
Odpisz
24 sierpnia 2025, 15:08
nie rozumiem tego
Odpisz
24 sierpnia 2025, 15:37
@pvp17: jest gruba niczym świnia a zjeżdżalnia ma limit wagi który przekroczyła
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:57
@GramDaniel: nie jest
Odpisz
22 sierpnia 2025, 13:48
Nie mogła po prostu stwierdzić że obejdzie się bez pomiarówni wycofać się z kolejki?
Odpisz
24 sierpnia 2025, 14:12
@Talerz: Ludzie w szoku potrafią robić i zgadzać się na rzeczy, których po sekundzie żałują. Zwłaszcza gdy mocno weszły im schematy bycia posłusznym, które odpalają się, gdy trzeba nagle o siebie zawalczyć. To dokładnie te chwile, które potem wracają o 3 w nocy, gdy nie możemy zasnąć.
Odpisz
22 sierpnia 2025, 17:17
jeśli się nie mylę to zjeżdżalnie mają zazwyczaj ograniczenie do 150kg więc może kinic tylko siebie
Odpisz