Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

Edytowano - 24 sierpnia 2025, 16:08

Ma rację. Bycie grubym na co dzień musi byc okropne. Szkoda że nie mozna nic z tym zrobić

Avatar Marta_Skorpion

25 sierpnia 2025, 09:47

@Katrina2712: ale np z zjeżdzalni w parku wodnym blisko mojego miasta nie można zjechać jeśli waży się mniej niż 45 kg

Avatar Beowulf_

28 sierpnia 2025, 19:58

@Katrina2712: ale ona nie jest (za to jak dobrze pamietam to ty jestes chociaz moglem pomylic cie z kims nie moja wina ze nie masz avatara)

Avatar Katrina2712

28 sierpnia 2025, 21:03

@Beowulf_: napisałam z sarkazmem :) jestem przeciw chorobliwej otyłosci (wiadomo, ze nie każdy moze być modelem/modelką), więc limity (uzasadnione) wagi są jak najbardziej na miejscu.
Oczywiscie, że nie twoja wina :D wiec nawet jezeli pomyliłeś mnie z kimś innym to nie mam zamiaru ci tego za złe. Nie da rady spamiętać wszystkich nicków, a nie jestem na tyle istotna żeby mój zapamietywać (tu piszę bez sarkazmu). Jakos nie mogłam się na żaden zdecydować na początku i już tak zostało >_<"

Avatar Anantashesha

28 sierpnia 2025, 23:28

@Katrina2712: To jest znacznie bardziej złożony temat. Po pierwsze, tracenie masy nie trwa tygodnia, tylko długie miesiące, a nawet lata. Po drugie, otyłość ZAWSZE jest spowodowana albo zaburzeniami odżywiania, albo problemami ze zdrowiem fizycznym. Zaburzenia odżywiania prawie zawsze albo zawsze świadczą o jakichś innych problemach psychicznych z którymi należy się uporać, inaczej będzie ciężko rozwiązać problem samej otyłości. A psychoterapia to kolejne miesiące i lata. Leczenie underlying issues ze zdrowiem fizycznym również trwa. I teraz pytanie, co twoim zdaniem ma robić osoba otyła która jest na etapie powolnego przechodzenia przez cały ten proces? Siedzieć w domu i nie wychodzić? Udawać że nie ma emocji? Nie zwierzać się z przykrych przeżyć?

Avatar Katrina2712

Edytowano - 29 sierpnia 2025, 04:24

@Anantashesha: na pewno nie zamykać się w domu, bo potrzebny jest ruch. Na pewno nie zwierzać z przykrych przeżyć w internecie, bo to spowoduje tylko falę komentarzy, jak wiadomo często nieprzychylnych, a jak piszesz że potrzebna psychoterapia to na pewno tylko pogorszy sprawę, więc niech zachowa to dla terapeuty lub kogoś bliskiego. Nie szuka się zrozumienia w internecie, bo go tam nie ma

Avatar Marta_Skorpion

29 sierpnia 2025, 11:04

@Beowulf_: człowieku , tamten komentarz bym moim 1 komentarzem na tej pięknej platformie bo wcześniej nie chciało mi się ich pisać

Avatar Anantashesha

29 sierpnia 2025, 12:17

@Katrina2712: Myślę że jak ktoś jest na pływalni to nie siedzi w domu ;)
Jak ktoś czuje się komfortowo ze zwierzaniem się w Internecie to nie ma w tym nic złego. Niektórzy nawet robią całe kanały czy blogi oparte na swojej podróży w kierunku osiągnięcia prawidłowej masy. Mam wrażenie że przemawia przez ciebie jakaś forma ableizmu wobec osób otyłych.

Avatar Katrina2712

29 sierpnia 2025, 17:14

@Anantashesha: napisałaś czy taka osoba ma sie moim zamknąć w domu więc odpisałam, że nie. Ta osoba nie prowadzi blogu na temat zrzucania wagi (a przynajmniej nie wynika to z zamieszczonego materiału). Tak, jestem uprzedzona do osób otyłych, bo takie osoby nie widzą często u siebie problemu i płaczą dopiero jak lekarz wykryje coś powaznego, a nie można zwrócić im uwagi bo "tak nie wypada" i "komuś się może zrobić przykro". Nigdy by mi nie było przykro gdyby ktoś mi powiedziała prawdę: że jestem brzydka i glupia, ale ludzie wolą w twarz ci kłamać, a za plecami dupę obrabiać :/ w internecie się chociaż ludzie nie hamują, więc ja tez nie omieszkam: Jest przy tuszy? Powinna być świadoma limitów wagi i nawet nie stawać w tej konkretnej kolejce.

Avatar Anantashesha

29 sierpnia 2025, 19:08

@Katrina2712: Jak się przyznajesz że jesteś uprzedzona to dla mnie jest koniec rozmowy. Nie mam zdolności leczenia ludzi chorych z nienawiści.

Avatar Beowulf_

30 sierpnia 2025, 02:52

@Katrina2712: Napisałaś z sarkazmem, wychodząc z założenia że osoba z mema jest otyła... A nie jest.

I to nie ty hejtowałaś azjatkę którą ćwirred wstawił bo "za chuda" i nazywałaś jej spodenki pieluchą???

Avatar Beowulf_

30 sierpnia 2025, 02:53

@Marta_Skorpion: Marta ale tamten komentarz nie był do cb xd

Avatar Katrina2712

30 sierpnia 2025, 04:36

@Beowulf_: dawno to było? Bo w swoich komentarzach nie mogę znaleźć, a nie mogę sobie przypomnieć. Nie kojarzę takiego komentarza, ale w sumie wszystko jest możliwe

Avatar Beowulf_

30 sierpnia 2025, 04:55

@Katrina2712: dawno, no cuż nigdy się już nie dowiemy jak było

Avatar Kaczkodon

24 sierpnia 2025, 17:46

Ej bo wiecie, niektóre zjeźdzalnie mają też limit wagi minimalnej.
Nie wiem czy to ma przełożenie do naszego tutaj niby mema ale tak mi się przypomniało że moja znajoma nie mogła zjechać bo ważyła poniżej 50kilo

Avatar ViccyArt

24 sierpnia 2025, 22:51

@Kaczkodon: moim rozwiązaniem tego problemu jest brak kasy na parki wodne

Avatar Katrina2712

25 sierpnia 2025, 10:10

@Kaczkodon: na pewno takie ograniczenia są spowodowane kwestią bezpieczeństwa np. żeby ktoś gdzies nie utknął, nie wyleciał z toru itp. Tu chodzi o fakt, że ludzie nie potrafią przyjąć odmowy w szczególności gdy dotyczy ich kompleksów

Avatar Kaczkodon

25 sierpnia 2025, 15:24

@Katrina2712: Ależ oczywiście, ta zjeźdzalnia była dość "hardkorowa" i namówiła mnie na to żebyśmy nią zjechali. Poszedłem na wieżę razem z nią i już niemal tam wchodzę, a ta cholera mi mówi że nie może zjechać bo jest za lekka przecież i poczeka na mnie na dole. Z diabolicznym uśmiechem. Wiedziała o tym od początku xd

Było fajnie ale takiej zdrady nie przeboleję xd

Avatar Katrina2712

25 sierpnia 2025, 23:03

@Kaczkodon: że też jej się chciało dymać na samą górę tylko żeby zrobić takiego pranka. Zdążyła chociaż zejść na dół żeby zobaczyć jak zjeżdżasz?

Avatar Anantashesha

28 sierpnia 2025, 23:30

@Katrina2712: Gdzie tutaj jest że ktoś nie przyjął odmowy? Ja widzę tylko osobę której jest przykro.

Avatar Katrina2712

29 sierpnia 2025, 04:30

@Anantashesha: skoro zrobiło jej się aż tak przykro, że musiała się pożalić światu to chyba jednak nie potrafi do końca przyjąć odmowy

Avatar Anantashesha

29 sierpnia 2025, 12:15

@Katrina2712: Dzielenie się swoimi emocjami jest bardzo zdrowe. Tu nie ma żadnego takiego związku przyczynowo-skutkowego.

Avatar pvp17

24 sierpnia 2025, 15:08

nie rozumiem tego

Avatar GramDaniel

24 sierpnia 2025, 15:37

@pvp17: jest gruba niczym świnia a zjeżdżalnia ma limit wagi który przekroczyła

Avatar Beowulf_

28 sierpnia 2025, 19:57

@GramDaniel: nie jest

Avatar Talerz

22 sierpnia 2025, 13:48

Nie mogła po prostu stwierdzić że obejdzie się bez pomiarówni wycofać się z kolejki?

Avatar
Rudy_Kruliczek_

24 sierpnia 2025, 14:12

@Talerz: Ludzie w szoku potrafią robić i zgadzać się na rzeczy, których po sekundzie żałują. Zwłaszcza gdy mocno weszły im schematy bycia posłusznym, które odpalają się, gdy trzeba nagle o siebie zawalczyć. To dokładnie te chwile, które potem wracają o 3 w nocy, gdy nie możemy zasnąć.

Avatar jbartosik

22 sierpnia 2025, 17:17

jeśli się nie mylę to zjeżdżalnie mają zazwyczaj ograniczenie do 150kg więc może kinic tylko siebie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Totalnie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Szybki jak błyskawica

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka