Na stypie po dziadku jedyne co chciałem zrobić, to gapić się w ścianę, a nie mogłem, bo na przeciwko siedziała jakaś ciotka, która łapami wzięła sobie kotleta, a której na oczy nie widziałem. Ja pie....ę, jeszcze sobie próchna z rodzinki strzelały razem fotki.
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2025, 02:18
Jak na mojej stypie będą jeść takie jedzenie to k*rwa wstanę żeby ich opi*rdolić.
Odpisz
24 sierpnia 2025, 11:33
@Anantashesha: ja bym wstał żeby też móc to zjeść
Odpisz
24 sierpnia 2025, 18:05
@Knudson: 🤮
Odpisz
25 sierpnia 2025, 18:21
@Anantashesha: a co mają niby jeść
Odpisz
26 sierpnia 2025, 09:39
@Knudson: Normalne jedzenie
Odpisz
22 sierpnia 2025, 18:04
Będą jedli zwłoki zwierząt w skrócie
Odpisz
22 sierpnia 2025, 18:21
@KittyQueen: a także *marchew* na przykład
Odpisz
22 sierpnia 2025, 22:36
@Krzyniu: czyli martwe rośliny
Odpisz
22 sierpnia 2025, 21:49
Na stypie po dziadku jedyne co chciałem zrobić, to gapić się w ścianę, a nie mogłem, bo na przeciwko siedziała jakaś ciotka, która łapami wzięła sobie kotleta, a której na oczy nie widziałem. Ja pie....ę, jeszcze sobie próchna z rodzinki strzelały razem fotki.
Odpisz
22 sierpnia 2025, 17:40
A co mają, płakać? Trzeba się pocieszyć
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2025, 16:46
Słuchaj, nie wszyscy jak ty lubią jeść zwłoki swoich bliskich :v
Odpisz