memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 października 2018, 22:07
Jest taki słodki nie tylko dlatego że to mały "smok" ale też przez te wielkie oczy
Odpisz
1 września 2014, 16:01
Można takiego kupić w Polsce?
1 września 2014, 18:03
tak
1 listopada 2017, 07:11
@kuboskixd: serio?GDZIE?
31 sierpnia 2014, 16:35
chciałbym mieć takiego w domowym terrarium
1 września 2014, 15:50
@komixx102: po ugryzieniu tego węża (atheris) zginiesz w kilka godzin
1 września 2014, 18:02
@Dead_Bload321: no raczej nie ma mocnego jadu raczej ma jednego z słabszych
26 września 2014, 20:28
@Dead_Bload321: tak czy siak takiego che
31 października 2017, 21:28
@Dead_Bload321: on rzadko kąsa.
2 września 2014, 03:57
Nygga pls ... szykuj się na wchłonięcie duszy :3
1 września 2014, 18:55
Mom please<3
30 sierpnia 2014, 09:27
Jaki to gatunek ?
30 sierpnia 2014, 10:16
@eterno4: Jest to wąż z gatunku Atheris, jednak dokładnej nazwy nie znam.
30 sierpnia 2014, 14:01
@eterno4: Atheris z rodziny ostro-łóskowatych
30 sierpnia 2014, 14:02
@eterno4: Oto "Atheris" wąż z rodziny ostrołukowatych
@eterno4: atheris hispida
30 sierpnia 2014, 16:04
A co jeśli to karłowaty syn Glaurunga?
1 września 2014, 14:17
@AncalagonCzarny: jak tak to trzeba go znaleźć
1 września 2014, 14:59
@mrklorens: Zapytam staruszka.Może wie gdzie znajduje się jego potomek.
1 września 2014, 14:30
*____* Piękne!
30 sierpnia 2014, 18:51
Słodki *-*
30 sierpnia 2014, 16:55
Indonezji? Myślałem że z chin;(
30 sierpnia 2014, 10:14
Piękny ! ;3
30 sierpnia 2014, 09:05
Tosz to wonsz!!!
30 sierpnia 2014, 10:00
Nie pie*dol!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 października 2018, 22:07
Jest taki słodki nie tylko dlatego że to mały "smok" ale też przez te wielkie oczy
Odpisz
1 września 2014, 16:01
Można takiego kupić w Polsce?
Odpisz
1 września 2014, 18:03
tak
Odpisz
1 listopada 2017, 07:11
@kuboskixd: serio?GDZIE?
Odpisz
31 sierpnia 2014, 16:35
chciałbym mieć takiego w domowym terrarium
Odpisz
1 września 2014, 15:50
@komixx102: po ugryzieniu tego węża (atheris) zginiesz w kilka godzin
Odpisz
1 września 2014, 18:02
@Dead_Bload321: no raczej nie ma mocnego jadu raczej ma jednego z słabszych
Odpisz
26 września 2014, 20:28
@Dead_Bload321: tak czy siak takiego che
Odpisz
31 października 2017, 21:28
@Dead_Bload321: on rzadko kąsa.
Odpisz
2 września 2014, 03:57
Nygga pls ... szykuj się na wchłonięcie duszy :3
Odpisz
1 września 2014, 18:55
Mom please<3
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:27
Jaki to gatunek ?
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:16
@eterno4: Jest to wąż z gatunku Atheris, jednak dokładnej nazwy nie znam.
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:01
@eterno4: Atheris z rodziny ostro-łóskowatych
Odpisz
30 sierpnia 2014, 14:02
@eterno4: Oto "Atheris" wąż z rodziny ostrołukowatych
Odpisz
1 września 2014, 18:02
@eterno4: atheris hispida
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:04
A co jeśli to karłowaty syn Glaurunga?
Odpisz
1 września 2014, 14:17
@AncalagonCzarny: jak tak to trzeba go znaleźć
Odpisz
1 września 2014, 14:59
@mrklorens: Zapytam staruszka.Może wie gdzie znajduje się jego potomek.
Odpisz
1 września 2014, 14:30
*____* Piękne!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 18:51
Słodki *-*
Odpisz
30 sierpnia 2014, 16:55
Indonezji? Myślałem że z chin;(
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:14
Piękny ! ;3
Odpisz
30 sierpnia 2014, 09:05
Tosz to wonsz!!!
Odpisz
30 sierpnia 2014, 10:00
Nie pie*dol!
Odpisz