Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FoxyThePirateFox3

5 października 2018, 22:07

Jest taki słodki nie tylko dlatego że to mały "smok" ale też przez te wielkie oczy

Avatar
Konto usunięte

1 września 2014, 16:01

Można takiego kupić w Polsce?

Avatar kuboskixd

1 września 2014, 18:03

tak

Avatar adix53

1 listopada 2017, 07:11

@kuboskixd: serio?GDZIE?

Avatar komixx102

31 sierpnia 2014, 16:35

chciałbym mieć takiego w domowym terrarium

Avatar Dead_Bload321

1 września 2014, 15:50

@komixx102: po ugryzieniu tego węża (atheris) zginiesz w kilka godzin

Avatar kuboskixd

1 września 2014, 18:02

@Dead_Bload321: no raczej nie ma mocnego jadu raczej ma jednego z słabszych

Avatar komixx102

26 września 2014, 20:28

@Dead_Bload321: tak czy siak takiego che

Avatar adix53

31 października 2017, 21:28

@Dead_Bload321: on rzadko kąsa.

Avatar Krychomir

2 września 2014, 03:57

Nygga pls ... szykuj się na wchłonięcie duszy :3

Avatar Nataliaa1402

1 września 2014, 18:55

Mom please<3

Avatar eterno4

30 sierpnia 2014, 09:27

Jaki to gatunek ?

Avatar CzarneSombrero

30 sierpnia 2014, 10:16

@eterno4: Jest to wąż z gatunku Atheris, jednak dokładnej nazwy nie znam.

Avatar Dead_Bload321

30 sierpnia 2014, 14:01

@eterno4: Atheris z rodziny ostro-łóskowatych

Avatar Dead_Bload321

30 sierpnia 2014, 14:02

@eterno4: Oto "Atheris" wąż z rodziny ostrołukowatych

Avatar kuboskixd

1 września 2014, 18:02

@eterno4: atheris hispida

Avatar AncalagonCzarny

30 sierpnia 2014, 16:04

A co jeśli to karłowaty syn Glaurunga?

Avatar mrklorens

1 września 2014, 14:17

@AncalagonCzarny: jak tak to trzeba go znaleźć

Avatar AncalagonCzarny

1 września 2014, 14:59

@mrklorens: Zapytam staruszka.Może wie gdzie znajduje się jego potomek.

Avatar
Maniak_Internetu

1 września 2014, 14:30

*____* Piękne!

Avatar mati300

30 sierpnia 2014, 18:51

Słodki *-*

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 16:55

Indonezji? Myślałem że z chin;(

Avatar PlayGames

30 sierpnia 2014, 10:14

Piękny ! ;3

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2014, 09:05

Tosz to wonsz!!!

Avatar TypowyPolak

30 sierpnia 2014, 10:00

Nie pie*dol!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Frustrujące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka