Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Chciał tylko pomóc
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2025, 19:57
Ulubiony argument księdza: "Szatan też jest wierzący niepraktykujący!"
Odpisz
29 sierpnia 2025, 02:16
@niggiddu: Nic mnie tak nie śmieszy jak to że księża 11 różnych postaci wrzucili w jedno i chca uchodzić za mądrych. Santana nawet nie był demonem a sefirą i to zanim w ogóle żydzi odzielili koncept zła arymanicznego od lucyferycznego
Odpisz
29 sierpnia 2025, 07:42
@whereswally: Możesz mi dać źródła tej demonologii?
Tak z ciekawości pytam
Odpisz
30 sierpnia 2025, 01:33
@whereswally: po przeczytaniu tego czuję się jak na wykładzie z biofizyki (trzeba zrobić mądrą minę i wyglądać jakby się coś rozumiało)
Odpisz
2 września 2025, 04:49
@a123321: Z doświadczenia, to w biofizyce łatwiej znaleźć zasady działania (chociaż i tak migrena murowana)
Odpisz
2 września 2025, 07:01
@smok_nad_rozlewiskiem: zeleży, jak jesteś dobry z biologii i myślisz że na studiach będziesz tylko zakuwać a tu się okazuje że masz pisać nagle jakieś tasiemcowe wzory i tak już padnięty po dwugodzinnym wykładzie z patofizjo to jest to prawie jak dziewiąty krąg piekieł
Odpisz
4 września 2025, 14:42
@a123321: Fer
Odpisz
29 sierpnia 2025, 10:27
A ja głupia myślałam, że agnostyk to ktoś kto nie jest ani ekstrawertykiem ani introwertykiem a okazuje się, że to antychryst!
Odpisz
2 września 2025, 04:50
@Erenea: Zarąbisty awatar :D
Odpisz
2 września 2025, 22:17
@smok_nad_rozlewiskiem: A dziękuję :D
Odpisz
29 sierpnia 2025, 08:56
Duality of man
Odpisz
29 sierpnia 2025, 18:56
@Kymu_13: kiedy z jednej strony masz kiłę a z drugiej AIDS
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:26
admin cenzor usunal komy lol?
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:54
tu coraz gorzej się robi na tej stronie
Odpisz
29 sierpnia 2025, 08:49
@pvp17: 1984
Odpisz
29 sierpnia 2025, 13:56
@Pan_Schaboszczak: tak bez beki patrząc na to w jaką ta strona schodzi stronę to coraz częściej się zastanawiam czy na jbzd nie jest lepiej
Odpisz
29 sierpnia 2025, 02:14
Babcia: Jesteś antychrystem
Ja : Zgodnie z dogmatem o transsubstancjacji jesteś kanibalem.
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:59
najmądrzejszy katol
Odpisz
28 sierpnia 2025, 19:39
babcia glosem rozsondku
Odpisz