Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Znak czasów
Przypałowo
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2025, 17:11
I czyja to jest wina, jak faceci noszą do dziś gacie kupione na stadionie dziesięciolecia? Nie ma popytu, nie ma podaży.
Odpisz
2 września 2025, 09:16
@Anantashesha: to znaczy że zajebiste gacie wtedy sprzedawali, proste 8)
Odpisz
30 sierpnia 2025, 12:22
dlatego ja kupuje na allegro ciuchy przeważnie zawsze się coś znajdzie i w razie co mogę odesłać zamiast jak idiota łazić godzinami w sklepie i tak wyjść z pustymi rękoma
Odpisz
28 sierpnia 2025, 12:34
Ale na męskim wybór lepszy... Minus jest taki, że z męskich ubrań (co logiczne) nie ma damskich rozmiarów, a luka cenowa wielka. Identyczne bluzy damska prawie 180, męska chyba 60 albo 70 byłw
Odpisz
28 sierpnia 2025, 11:07
Ale to kobieta po 2 godzinach chodzenia wybierze parę spodni i dwie sukienki z pozornie ogromnego działu damskiego xD Facet w 5 minut wybierze 5 podkoszulków i 10 par skarpet, które będą mu towarzyszyły najbliższe 5-10 lat aż nie będą takie poprzecierane i dziurawe, że skończą jako zaufana i pożyteczna szmata do garażu
Odpisz
27 sierpnia 2025, 20:04
W żadnym nic fajnego nie ma
Odpisz
27 sierpnia 2025, 20:14
@LadyDialga: no
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2025, 02:46
@LadyDialga: Najlepsze wzory na dziecięcym, najlepsze materiały na męskim, a naszukać się żeby znaleźć coś pod siebie można jak złota w strumieniu. Regularnie żałuję że krewna skutecznie obrzydziła mi szycie i nie stać mnie na krawca
Odpisz
28 sierpnia 2025, 08:50
@smok_nad_rozlewiskiem: W szmateksach coraz gorszy szajs...
Odpisz
28 sierpnia 2025, 10:53
a jak zamawiasz przez internet to zawsze są z tym problemy
Odpisz
28 sierpnia 2025, 01:45
Damski taki wielki przez starą admina pewnie
Odpisz
28 sierpnia 2025, 00:40
przecie to jest stare
Odpisz
27 sierpnia 2025, 21:20
Możesz ubierać się jak femboy i ciągle będziesz męskim mężczyzną
Odpisz
27 sierpnia 2025, 22:42
@Herbaciarz: W życiu nie widziałeś prawdziwego mężczyzny na oczy
Odpisz
27 sierpnia 2025, 20:03
Znowu mem bez strzałek
Odpisz