Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Co za przypadek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2025, 10:49
Kiedy myślisz sobie, że od blisko dwóch miesięcy siedzisz na L4 i już tęsknisz za pracą..
Ps. Praca jest lepsza niż szkoła, nie ma prac domowych i można wypić flaszkę z kolegami w socjalnym.. 😉
Odpisz
30 sierpnia 2025, 15:01
@Maly_KSIAZE: Wiesz to chyba zależy od pracy i od szkoły
Odpisz
30 sierpnia 2025, 18:42
@kolkav5: nie.. raczej od tego, że człowiek siedzi na doopie już za długo 😅
Odpisz
30 sierpnia 2025, 19:38
@Maly_KSIAZE: I najważniejsze, za prace ci placą, za szkole masz ...ja do dupy.
Odpisz
31 sierpnia 2025, 08:53
@reedy7: nie wiem do jakiej szkoły chodzisz, ale ja ją zapamiętałem nieco inaczej..😅
Odpisz
1 września 2025, 11:20
@Maly_KSIAZE: odnosiłem się do drugiej części komentarza
Odpisz
2 września 2025, 10:01
@kolkav5: aaa że z kolegami w szkole też flaszkę można obalić? 😉
Odpisz
Edytowano - 3 września 2025, 09:07
@Maly_KSIAZE: nie, że praca jest lepsza niż szkoła
To zależy od szkoły i od pracy
A flaszkę to obalić można tu i tam
Odpisz
3 września 2025, 16:43
@kolkav5: praca jest lepsza.. za oceny nie kupię nowego zegarka :D
Odpisz
4 września 2025, 10:38
@Maly_KSIAZE: tak, ale praca może zepsuć Ci humor i zdrowie
i co z tego, że będziesz mieć zegarek
a w szkole możesz się dobrze bawić świetnie spędzić czas,
a w dodatku wiele potrzebnych rzeczy nauczyć
również może być na odwrót
Odpisz
4 września 2025, 11:03
@kolkav5: Szkola może ci zepsuć humor i zdrowie, a zegarka i tak nie będziesz mieć.
Odpisz
4 września 2025, 15:18
@kolkav5: ja w pracy świetnie spędzałem czas, póki nie trafiłem na zwolnienie.. wszystko zależy jak się podchodzi do pracy.. w szkole natomiast na pewno traci się zdrowie i chęć do prawdziwej nauki..
Odpisz
30 sierpnia 2025, 15:55
ALE WTEDY SE PRZYPOMNISZ ŻE ZARABIASZ
Odpisz
31 sierpnia 2025, 15:10
@Kargon: najniższą krajową
Odpisz
30 sierpnia 2025, 11:18
Ale jesteś studentem i jeszcze miesiąc fajrancik
Odpisz
30 sierpnia 2025, 10:22
Szczerze mówiąc, to o wiele bardziej wolę pracę, niż szkołę. Szkoła była beznadziejna - człowiek tak naprawdę pracował 12 godzin (8 godzin zajęcia, a potem 4 godziny prac domowych i dodatkowych) i nic z tego nie miał, a teraz to przynajmniej po pracy mogę sobie czekoladę kupić i pograć chwilę
Odpisz