Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_KSIAZE

30 sierpnia 2025, 10:49

Kiedy myślisz sobie, że od blisko dwóch miesięcy siedzisz na L4 i już tęsknisz za pracą..
Ps. Praca jest lepsza niż szkoła, nie ma prac domowych i można wypić flaszkę z kolegami w socjalnym.. 😉

Avatar kolkav5

30 sierpnia 2025, 15:01

@Maly_KSIAZE: Wiesz to chyba zależy od pracy i od szkoły

Avatar Maly_KSIAZE

30 sierpnia 2025, 18:42

@kolkav5: nie.. raczej od tego, że człowiek siedzi na doopie już za długo 😅

Avatar reedy7

30 sierpnia 2025, 19:38

@Maly_KSIAZE: I najważniejsze, za prace ci placą, za szkole masz ...ja do dupy.

Avatar Maly_KSIAZE

31 sierpnia 2025, 08:53

@reedy7: nie wiem do jakiej szkoły chodzisz, ale ja ją zapamiętałem nieco inaczej..😅

Avatar kolkav5

1 września 2025, 11:20

@Maly_KSIAZE: odnosiłem się do drugiej części komentarza

Avatar Maly_KSIAZE

2 września 2025, 10:01

@kolkav5: aaa że z kolegami w szkole też flaszkę można obalić? 😉

Avatar kolkav5

Edytowano - 3 września 2025, 09:07

@Maly_KSIAZE: nie, że praca jest lepsza niż szkoła
To zależy od szkoły i od pracy

A flaszkę to obalić można tu i tam

Avatar Maly_KSIAZE

3 września 2025, 16:43

@kolkav5: praca jest lepsza.. za oceny nie kupię nowego zegarka :D

Avatar kolkav5

4 września 2025, 10:38

@Maly_KSIAZE: tak, ale praca może zepsuć Ci humor i zdrowie
i co z tego, że będziesz mieć zegarek
a w szkole możesz się dobrze bawić świetnie spędzić czas,
a w dodatku wiele potrzebnych rzeczy nauczyć

również może być na odwrót

Avatar reedy7

4 września 2025, 11:03

@kolkav5: Szkola może ci zepsuć humor i zdrowie, a zegarka i tak nie będziesz mieć.

Avatar Maly_KSIAZE

4 września 2025, 15:18

@kolkav5: ja w pracy świetnie spędzałem czas, póki nie trafiłem na zwolnienie.. wszystko zależy jak się podchodzi do pracy.. w szkole natomiast na pewno traci się zdrowie i chęć do prawdziwej nauki..

Avatar Kargon

30 sierpnia 2025, 15:55

ALE WTEDY SE PRZYPOMNISZ ŻE ZARABIASZ

Avatar ROMAROX

31 sierpnia 2025, 15:10

@Kargon: najniższą krajową

Avatar Shadow_Hedge

30 sierpnia 2025, 11:18

Ale jesteś studentem i jeszcze miesiąc fajrancik

Avatar MagJames

30 sierpnia 2025, 10:22

Szczerze mówiąc, to o wiele bardziej wolę pracę, niż szkołę. Szkoła była beznadziejna - człowiek tak naprawdę pracował 12 godzin (8 godzin zajęcia, a potem 4 godziny prac domowych i dodatkowych) i nic z tego nie miał, a teraz to przynajmniej po pracy mogę sobie czekoladę kupić i pograć chwilę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar biktolp
Dodane przez: biktolp

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

A, okej

Ziarenko traumy wyrosło

Rel

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka