@Hipisss: "Gdzie mieszkają dzikie stwory". Dosyć specyficzna ale klimatyczna baśń, dzieciak ucieka z domu i trafia na wyspę zamieszkaną przez tytułowe stwory, z którymi spędzając czas stopniowo zaczyna układać sobie w głowie. Oglądałem lata temu i nie wszystko mogę powiedzieć poza tym, że ma bardzo wolne tempo i bardziej stawia na nastrój staromodnej, wręcz książkowej baśni, którą można intepretować psychologicznie i symbolicznie.
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2025, 12:52
Miło że ktoś jeszcze zauważa podobieństwo tych pokrak do dzikich stworów z tego filmu
Odpisz
1 września 2025, 21:02
@niggiddu: Co to był za film? Bo pamiętam tą scenę, a nie pamiętam tytułu.
Odpisz
1 września 2025, 21:30
@Hipisss: "Gdzie mieszkają dzikie stwory". Dosyć specyficzna ale klimatyczna baśń, dzieciak ucieka z domu i trafia na wyspę zamieszkaną przez tytułowe stwory, z którymi spędzając czas stopniowo zaczyna układać sobie w głowie. Oglądałem lata temu i nie wszystko mogę powiedzieć poza tym, że ma bardzo wolne tempo i bardziej stawia na nastrój staromodnej, wręcz książkowej baśni, którą można intepretować psychologicznie i symbolicznie.
Odpisz
5 września 2025, 21:13
@niggiddu: i tak te pokraki są gorsze.
Odpisz
29 sierpnia 2025, 12:08
Odpisz