@Anantashesha: Nie grałam w fifę, ale pewnie chodzi o to, że za bardzo się cieszył chwilowym zwycięstwem w grze. No jak tak można patrzeć na to, że Twojemu przyjacielowi się coś udało?
@Myszkapl: Chodzi o to, że o ile bramka nie została strzelona w jakiś niesamowicie ciekawy sposób to bez sensu oglądać powtórkę i tracić czas. Jest to frustrujące gdy ktoś ogląda powtórkę z 3 różnych ujęć, bo jak bardzo go to ciekawi to może obejrzeć je po meczu, a nie wybijać gracza z rytmu i przedłużać na siłę.
Poza tym to już jest mem, że w fifie często trafia się na spoceńców, którzy na siłę utrudniają i uprzykrzają rozgrywkę temu na kogo trafią (oczywiście to na multi przez neta, a nie ze znajomymi). Np. wybierają boisko na którym widać tylko ich koszulki, ale ich przeciwnicy nie mają o tym pojęcia przed meczem.
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2025, 16:10
Czy to jakiś chłopski żart na który jestem zbyt cywilizowana żeby go zrozumieć?
Odpisz
31 sierpnia 2025, 11:14
@Anantashesha: Nie grałam w fifę, ale pewnie chodzi o to, że za bardzo się cieszył chwilowym zwycięstwem w grze. No jak tak można patrzeć na to, że Twojemu przyjacielowi się coś udało?
Odpisz
31 sierpnia 2025, 14:25
@Myszkapl: Chodzi o to, że o ile bramka nie została strzelona w jakiś niesamowicie ciekawy sposób to bez sensu oglądać powtórkę i tracić czas. Jest to frustrujące gdy ktoś ogląda powtórkę z 3 różnych ujęć, bo jak bardzo go to ciekawi to może obejrzeć je po meczu, a nie wybijać gracza z rytmu i przedłużać na siłę.
Poza tym to już jest mem, że w fifie często trafia się na spoceńców, którzy na siłę utrudniają i uprzykrzają rozgrywkę temu na kogo trafią (oczywiście to na multi przez neta, a nie ze znajomymi). Np. wybierają boisko na którym widać tylko ich koszulki, ale ich przeciwnicy nie mają o tym pojęcia przed meczem.
Odpisz
30 sierpnia 2025, 15:43
Szanuję każdego ale takich niekoniecznie
Odpisz
30 sierpnia 2025, 15:12
Może powinienem pomóc? Nie, poradzą sobie.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2025, 15:08
I zrobił daba
Odpisz