Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niggiddu

Edytowano - 1 września 2025, 19:36

Coś czuję że Gothic Remake będzie łączył obydwa - uczucie grania w zupełnie inną grę, za to z podobnymi błędami

Avatar Krol123

2 września 2025, 10:20

@niggiddu: Dosłownie najlepsze z obu światów a ludzie i tak narzekają

Avatar niggiddu

Edytowano - 2 września 2025, 11:47

@Krol123: choć uwielbiam Gothica to nie jestem purystą, nawet podoba mi się większość zmian stylistycznych w remake'u (nie licząc może wyglądu niektórych potworów, ale da się przymknąć oko). Wybaczam też widoczne bugi na pokazach, do premiery się załata.
Bardziej mnie martwi nieintuicyjny system walki (niby podobne zasady, ale jak dla mnie niepotrzebnie komplikuje pomysł z oryginału, o wiele lepszy był dla mnie ten z "Risen" będący po prostu sprytnym odświeżeniem przez zmianę kolejności klikania z mysz+kierunkowy na kierunkowy+mysz) oraz ociężałe i nieprecyzyjne animacje. O ile mogę jeszcze przyjąć zmianę z mocno stylizowanego oryginału na quasi-realizm (co widać po wspomnianej ociężałości), tak brak precyzji animacji i hitboxów w zręcznościowej walce skutecznie zabije wszelką przyjemność z grania.

Avatar CzerwonyPoniacz

30 sierpnia 2025, 18:57

Romantyzujmy gówno
- Bestia z Gdańska

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 września 2025, 18:21

@CzerwonyPoniacz: a to nie admin czasem?

Avatar CzerwonyPoniacz

2 września 2025, 02:44

@FluttershyIsNOTaDoormat: jest z Gdańska...

Avatar wiedeni

1 września 2025, 19:42

Co ty pie*dolisz większość bugów z obliviona jest w remasterze, a poza tym jaka zupełnie nowa gra ta nowa edycja w ogóle nie tyka głównego core gry

Avatar Tajdeus

1 września 2025, 19:20

Przeszło :O Z jakimiś dziesięcioma wgóręgłosami w poczekalni? Bożydar musiał kiedyś grać w NWN-a i teraz musi mieć nostalgię do tej gry.

Avatar BlackMorbius61

30 sierpnia 2025, 18:36

to zagraj w oryginał

Avatar Tajdeus

30 sierpnia 2025, 21:11

@BlackMorbius61: *nie ma*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tajdeus
Dodane przez: Tajdeus

Dobrze czasem się oderwać

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Przypałowo

Tymi się chodzi

Chciał tylko pomóc

Zaczęło się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka