Gdzie może leżeć problem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Młodzi gniewni
Fajnie że odpowiedzieli
Nie zadzieraj z bobrami
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2025, 13:11
Czemu wiecznie nie mam kasy? Bo kraj mnie j*bie i uznając że jestem całkowicie niezdolna do pracy każe mi żyć za ułamek minimalnej, czyli kwoty uznawanej za minimum niezbędne do przeżycia. J*bać kapitalizm.
Odpisz
3 września 2025, 17:38
@Anantashesha: Kto nie pracuje, ma mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne. Wszystko się zgadza.
Odpisz
3 września 2025, 23:28
Żartujesz, czy na poważnie? Bo nie wiem czy cię opi*rdolić za kompletną bezmyślność czy tylko powiedzieć że nieśmieszne.
Odpisz
4 września 2025, 06:56
@Anantashesha: Myśl, co chcesz.
Odpisz
4 września 2025, 15:20
:/
Odpisz
4 września 2025, 17:26
@Anantashesha: Tak całkiem serio, to ch*jowa sprawa i współczuję. Mój żart (który Cię nie bawi, no trudno) miał zobrazować logikę naszego kochanego systemu.
Odpisz
4 września 2025, 19:36
Rozumiem, ale w tym nie ma logiki poza "j*bać ludzi".
Odpisz