@Anantashesha: bo to jest bajka dla dzieci k*rwa
Japończyk to reżyserujący wybrał taki backstory, bo fajnie pasuje i dodaje zdrową dawkę zrozumienia i sympatii dla postaci.
Pewnie miał w d*pie jak to w Stanach wygląda.
@Anantashesha: sęk w tym, że byłby to komentarz wobec Stanów Zjednoczonych i ewentualnie Japonii (nie wiem jak tam wygląda kwestia ceny studiów), w większości krajów Unii Europejskiej studia są albo darmowe, albo tanie (w porównaniu do Stanów)
Komentarze
Odśwież10 września 2025, 21:19
Przynajmniej udowodniła że nadaje sie na pielęgniarke gdy zniszczył mu sie kostium
Odpisz
10 września 2025, 14:16
Zupełnie jakby twórcy chcieli wystosować jakiś komentarz na temat kapitalizmu, nie?
Odpisz
10 września 2025, 15:18
@Anantashesha: Brzmisz jak ultron gdy kuce
Odpisz
10 września 2025, 15:44
Czy to jakiś jejowy żart na który jestem zbyt cywilizowana żeby go rozumieć?
Odpisz
11 września 2025, 20:42
@Anantashesha: sory, ale to brzmi jak teoria pokroju
"Ed Edd i Eddy tak naprawdę żyją w Szeolu bo brak dorosłych i pusto"
Odpisz
12 września 2025, 04:03
@gruby_wieprz: Dlaczego?
Odpisz
12 września 2025, 06:57
@Anantashesha: bo to jest bajka dla dzieci k*rwa
Japończyk to reżyserujący wybrał taki backstory, bo fajnie pasuje i dodaje zdrową dawkę zrozumienia i sympatii dla postaci.
Pewnie miał w d*pie jak to w Stanach wygląda.
Odpisz
12 września 2025, 21:14
@gruby_wieprz: Kolega nigdy nie słyszał o child programming xd
Odpisz
13 września 2025, 11:44
@Anantashesha: sęk w tym, że byłby to komentarz wobec Stanów Zjednoczonych i ewentualnie Japonii (nie wiem jak tam wygląda kwestia ceny studiów), w większości krajów Unii Europejskiej studia są albo darmowe, albo tanie (w porównaniu do Stanów)
Odpisz
13 września 2025, 13:14
@Anantashesha:
Odpisz
14 września 2025, 00:23
@nightmare_fredbear: Komentarz na temat ustroju nie musi być komentarzem na temat żadnego konkretnego kraju.
Odpisz
15 września 2025, 12:50
@Anantashesha: zupełnie jakby związek socjalistycznych republik upadł kilka pokoleń wstecz
Odpisz
15 września 2025, 20:09
@Schabowy_nie_mielony: Typie... Przestaniesz kiedyś sobie trzepać kapucyna do tego komunizmu i ZSRR? Gdzie cię nie widzę potrafisz gadać tylko o tym.
Odpisz
15 września 2025, 20:26
@Anantashesha: ja np go nie widzę żeby gadał wszędzie o komuniźmie
Odpisz
16 września 2025, 07:57
@Anantashesha: bym cie zwyzywał ale tak sobie myślę że masz rację
Odpisz
16 września 2025, 08:03
@Schabowy_nie_mielony: kurna co ja żem pisze, 2godzinny sen się do mózgu dobiera. Przepraszam.
Odpisz
16 września 2025, 09:49
@Schabowy_nie_mielony: Ziom, wyśpij się. Dbaj o siebie ❤️
Odpisz
18 września 2025, 07:50
@Anantashesha: wiem, że spóźnione, ale jeszcze raz przepraszam. Miłego dnia.
Odpisz
18 września 2025, 13:52
@Schabowy_nie_mielony: Raz wystarczy, nic się nie stało. Również miłego dnia <3
Odpisz
10 września 2025, 12:59
Co twórcy mieli przez to na myśli?
Odpisz