Jesteś taki słodki, że bym Cię zjadł
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Brawo za czujność!
Nie znoszę kleszczy
Dwa oblicza
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2018, 15:15
I zjadł
Odpisz
28 lipca 2018, 08:47
@WolfieTheGamer: nie spojleruj
Odpisz
12 lutego 2017, 15:41
*bieże miecz świetlny i odcina głowę. -Nie ma sprawy
Odpisz
7 stycznia 2017, 16:08
Webber nie będzie zadowolony.
Odpisz
29 marca 2016, 12:10
>:|
Odpisz
1 listopada 2015, 18:28
don't starve da ktos linka do pobrania ;-; moja kuzynka wiki gra moge tylko jej zazdroscic;-;
Odpisz
20 kwietnia 2016, 16:50
@toralei54399: Może po prostu kup? -_-
Odpisz
9 września 2014, 12:33
o co chodzi w tej grze?
Odpisz
27 marca 2015, 21:15
@poled: Jesteś ziomeczkiem - naukowcem co zbudował jakąś maszynę. Jakiś naćpany Max Payne przychodzi i każe ci ją włączyć co wysyła cię do innego świata.Im więcej dni przeżyjesz, tym więcej expa dostaniesz. Exp służy do odblokowywania postaci. Zabijasz zwierzęta dla mięsa, scinasz drzewa, robisz zbroje i miecze, narzędzia, kilofy, skiekiery. Czyli w streszczeniu: Taki inny Minecraft z fabułą.
Odpisz
31 marca 2015, 20:31
@bartusielek: Ten kom. ma rok...
Odpisz
31 marca 2015, 21:11
@poled: Mam. To gdzieś.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 14:11
@bartusielek: And?
Odpisz
5 września 2014, 15:47
Don't Starve najlepszy z DLC.
Odpisz
4 września 2014, 16:18
;-; Jezu co wy macie na puncie tej gry? jest fajna ale chyba ani razu w nią nie graliście.
Odpisz
5 września 2014, 15:55
@Ergon12: Ja grałem. I powiem Ci jedno... Fajna jest.
Odpisz
5 września 2014, 16:25
@lorax12: No wiem że fajna ale połowa ludzi którzy dodają takie obrazki ani razu w nią nie grali a dodali tylko dlatego że np. była nagrywana przez znanego youtube'ra lub była na sławnej stronce
Odpisz
3 września 2014, 19:41
Tytuł był lepszy poprzedni.
Odpisz
4 września 2014, 14:42
Wiem... Szkoda, że zmienili :(
Odpisz
3 września 2014, 22:26
Don`t Starve to zajefajna gra...
Odpisz
3 września 2014, 18:17
Lepiej nie, ma trujące mięso.
Odpisz
3 września 2014, 20:58
@KingsMax: chyba że wysuszysz
Odpisz
3 września 2014, 21:02
@volf360: Wtedy też nie jest najlepsze.
Odpisz
3 września 2014, 22:15
@KingsMax: Ale 1 możesz dać do garnka :P
Odpisz
3 września 2014, 19:17
Przeżyłem 238 dni i nadal jeszcze żyję :x musze zacząć dalej grać :D
Odpisz
3 września 2014, 20:32
Zobacz sobie Mirrona Kujawskiego, on na lajcie przeżywa 1000 dni.
Odpisz
3 września 2014, 20:43
@Dovahkiin: Ja dożyłem 7000 albo i więcej, ale to strasznie czas zabiera. Swoją droga dalej żyję. Wszędzie na mapie są moje farmy, moje ule etc... Niskończynóść jedzonka.
Odpisz
3 września 2014, 21:00
@Polska_z4smazka: on żył po tysiąc bo chciał pokazać wszystkie postacie. on na huge przekopał wszystkie krzaki i trawy.
Odpisz
3 września 2014, 21:05
@Dovahkiin: To fajnie. Jestem z niego NAPRAWDĘ dumny. Uważam, że to bardzo dobrze, że robi taki wzniosłe zadania. Swoją drogą ja zawsze gram na huge, tak tylko dla uściślenia.
Odpisz
3 września 2014, 18:27
Chętnie zaproszę Cię do mojego pokoju, najesz się ;)
Odpisz
3 września 2014, 19:33
ok XD
Odpisz
3 września 2014, 19:00
Dont Starve wymiata
Odpisz
Edytowano - 1 września 2014, 16:06
nie rozumiem przesłana..
[EDIT] grałam w tą grę i rozumiem o co kaman z pająkami ale nie kumam tytułu (wiem że Wilson nie nawidzi pająków)
Odpisz
1 września 2014, 16:19
@zuzkol: Jeśli staniesz obok swojego wroga to masz pozory normalności (machanie Wilsona), ale w głębi ducha chcesz go zabić (siekiera za plecami)
Odpisz
1 września 2014, 16:58
@lorax12: acha thx za wytłumaczenie
Odpisz
3 września 2014, 18:21
@lorax12: lepiej jak ma Pajęczy kapelusz
:D
Odpisz