Ja przez wiele szkolnych lat notorycznie śniłam o klikaniub."start", żeby zastopować grę lub/i wyborze w menu powrotu do punktu kontrolnego jak coś poszło nie tak. Koszmar się zaczynał jak to przestawało działać. Sam motyw cofania czasu był bardzo mocno zakorzeniony w mojej świadomości sennej jeszcze do niedawna.
Komentarze
Odśwież20 września 2025, 20:01
Z menu którego Starcrafta?
Odpisz
18 września 2025, 17:24
Odpisz
18 września 2025, 17:13
Ja przez wiele szkolnych lat notorycznie śniłam o klikaniub."start", żeby zastopować grę lub/i wyborze w menu powrotu do punktu kontrolnego jak coś poszło nie tak. Koszmar się zaczynał jak to przestawało działać. Sam motyw cofania czasu był bardzo mocno zakorzeniony w mojej świadomości sennej jeszcze do niedawna.
Odpisz
18 września 2025, 13:47
Świadome śnienie to fajna umiejętność
Odpisz
17 września 2025, 14:48
no i takie skile powinni mieć w "Incepcji"
Odpisz