A może tak kupić niemarkowe buty?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Typowy NPC
Co to takiego?
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2016, 22:45
Z Ameryki dostałam conversy, są fajne
Odpisz
Edytowano - 31 października 2016, 08:09
Ja mam podrobione conversy z Ameryki.
Tanie,nic się nie psuje.
Odpisz
12 stycznia 2015, 21:11
ja kupiłam w sobotę dobre,mocne niemarkowe tenisówki(bardzo ładne) i zapłaciłam(a w zasadzie moja mama)35 zł.To się opłaca :)
Odpisz
1 września 2014, 16:59
Buty nie muszą być drogie, byle by były sprawne :-)
Odpisz
1 września 2014, 17:50
@andrexo: te drogie nawet szybciej się rozwalają tylko wyjdziesz a po tygodniu podeszwa odpada i się cały rozlatuje
Odpisz
2 września 2014, 19:03
@bylejakbylegdzie: no chyba nie ja mam vansy za 250
i nic sie z nimi nie dzieje
Odpisz
2 września 2014, 19:08
@maciejmocarski: Widać Chińczyk który robił twoje buty miał dobry dzień
Odpisz
2 września 2014, 19:13
@maciejmocarski: Ile masz lat? szpanujesz butami za 250zł, nawet jeśli wytrzymałyby dłużej od tańszych. Bardziej opłaca się kupić 5par po 50 zł,które. wytrzymają o wiele dłużej.
Odpisz
2 września 2014, 19:23
@DeadExtreme: 5 par to strata pieniędzy zanim 3 ci się rozwali zwiększy ci się stopa
Odpisz
2 września 2014, 19:35
@bylejakbylegdzie: nie mówię,żeby od razu kupować. Kupisz jedne... rozwalą ci się,kupisz nowe.
Odpisz
2 września 2014, 20:26
@DeadExtreme: Idziesz na bazar po te nowe buty, a te Chińczyki się zwinęli :-P
Odpisz
2 września 2014, 20:58
czy ja mówię,że mają być od chińczyków?
Odpisz
2 września 2014, 21:01
@DeadExtreme: Nie, lecz chodzi mi o wszystkich na bazarze. Głównie to Chińczycy więc tak napisałem.
Odpisz
2 września 2014, 21:07
Nikt nie mówił,że to muszą być buty z bazaru... są różne sklepy z tanimi butami.
Odpisz
2 września 2014, 21:41
@maciejmocarski: a ja mam vansy 10 razy tańsze i też nic sie z nimi nie dzieje
Odpisz
3 września 2014, 06:56
@DeadExtreme: No to w takim razie sklep zbankrutował.
Pasuje?
Odpisz
1 września 2014, 20:50
Poza naszywkami różnią się jeszcze jednym szczegółem.........te po prawej po rozpakowaniu nie capią jak zdechła kura.
Odpisz
2 września 2014, 19:03
i nie rozwalają się po miesiącu
Odpisz
2 września 2014, 19:08
@Filipo100: ...tylko po dwóch.
Odpisz
2 września 2014, 19:15
Ja mam z jakiegoś McKeya trampki za 5 dych i nie capiły :p
Odpisz
2 września 2014, 19:22
@Filipo100: Markówki są lepszej jakości? Taa jasne, miałam plecak z adidasa, po miesiącu poszedł szew i mimo (dwuletniej) gwarancji plecaka nie naprawili/nie wymienili.
A plecak z rynku wytrzymał trzy lata.
Odpisz
2 września 2014, 19:37
@chupacabra001: Tylko jeśli kupisz na bazarze od ruskich.
Odpisz
2 września 2014, 20:22
@chupacabra001: raczej po roku, albo dwóch. poza tym converse daje gwarancje, nowy kleparz nie :P
Odpisz
2 września 2014, 19:32
Lepiej już kupić 7 różnych par butów, niż jedną drogą. Nawet jeśli te tańsze się rozwalą po dwóch miesiącach to przecież ma się inne na zmianę... No i nie trzeba chodzić ciągle w tych samych, tak to się ma rożne pary obuwia na różne okazje.
Ale co ja tam wiem, w końcu zarabiam 1200zł miesięcznie.
Odpisz
1 września 2014, 17:14
Raczej było.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2014, 18:52
@Maks2603: Było jednak w wersji nike ale i tak wychodzi na to samo
Odpisz