Kolejna zagadka z dzieciństwa rozwiązana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2023, 07:42
"Zagadka" to normalnie w odcinku było ale OP nie wie
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:32
<3
Odpisz
13 września 2014, 19:54
Po co psu,książki? A no tak Reksio jest inteligenty.
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:30
@DeadExtreme: żeby mógł czytać hah
Odpisz
17 stycznia 2015, 15:21
to było w jednym z odcinków.
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:29
@ololol: to odcinek Reksio i świerszcz
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:29
Bajka dzieciństwa 🥺😍🐶
Odpisz
26 stycznia 2023, 20:28
Ten piesunik na obrazie: 🥺🥺🥺🥺😍😍😍😍
Odpisz
19 listopada 2021, 07:13
Ja mam na strychu Reksia na płycie
Odpisz
4 października 2021, 15:38
Jak się to wszystko by zmieściło w takiej buddzie?
Odpisz
16 października 2014, 19:27
Telefon na nakasliku obok miski :P
Odpisz
28 czerwca 2021, 15:34
@Buras: TO ZAPAŁKI PUDEŁKI
Odpisz
16 maja 2019, 17:36
Kiedy pies z kreskówki mieszka lepiej niż jego animator
Odpisz
22 lutego 2016, 12:44
Zawsze zazdroscilem Reksiowi, bo ma tam przytulnie :)
Odpisz
1 września 2014, 16:32
Książka z Bolkiem i Lolkiem.
Odpisz
Edytowano - 1 września 2014, 16:37
Jest tam nawet napisane bolek i lolek :CCCC
Odpisz
1 września 2014, 16:39
@Kubox123456: *jest napisane
Odpisz
1 września 2014, 16:40
@makiszka: Jak moguem taki blond zrobici ? ? ? :CCCC Tego nie poprawiaj, to specjalnie :) Łapaj strzałge.
Odpisz
1 września 2014, 17:00
@Kubox123456: spoko, każdemu sie zdarza c :
Odpisz
1 września 2014, 18:56
Taki tam Easter Egg.
Odpisz
13 września 2014, 16:06
2 duże z salami poproszę.
Odpisz
13 września 2014, 17:22
Chyba tylko na jeden mój komentarz tak nie odpowiedziano. Gdzie mam zostawić pizzę. Proponuję kosz na śmieci za Burdelem w Nowym (y)Orku.
Odpisz
13 września 2014, 17:34
Pod blokiem w Sosnowcu. Żul Mietek odbierze.
Odpisz
13 września 2014, 17:38
Dobra. Będę o 25:66.
Odpisz
13 września 2014, 20:43
Spoko.
Odpisz
13 września 2014, 19:21
Jaka niby zagadka? Przecież wnętrze jego budy było pokazywane dość często.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2015, 22:21
Tylko w jednym z odcinku
Odpisz
13 września 2014, 18:11
Reksio mieszka lepiej niż nie jeden Polak ....
Odpisz
1 września 2014, 18:03
Mam jeszcze Reksia na VHS , właśnie ten odcinek
Odpisz
13 września 2014, 16:02
@oskare117: Ja już nie mam odtwarzacza :C
Odpisz