@Anantashesha: krasnale z CGI, ogólnie ilość CGI. Pewnie też większość live action mi się nie podoba bo machinalnie porównuję do oryginałów które mi się bardziej podobały
Bardzo podobała mi się wersja live action Śnieżki. Uważam ją za dużo lepszą od oryginału. Dodatkowo Rachel Zegler wymiata jako Śnieżka, warto było naciągnąć trochę genezę imienia postaci żeby to ona ją zagrała.
@Papasmerf44: xD
>ktoś ma inną opinię niż twoja
>ragebait!!1!!!
Mogłabym poprosić żebyś podał jeden powód dla którego nowa Śnieżka miałaby być nie okej, ale skoro już mnie zaszufladkowałeś, to powiem ci tylko że twoja opinia jest zj*bana i oparta na zj*banym mindsecie.
Komentarze
Odśwież19 września 2025, 00:44
Nowa śnieżka ssie i wszyscy wiedzą, to nie to samo co oryginał.
Live action było takie do dupy, że miało straty na $115 milionów.
Odpisz
19 września 2025, 12:41
@DHF1232: nie oglądałam. Same zwiastuny mnie zniechęciły
Odpisz
19 września 2025, 22:12
@Katrina2712: Dlaczego?
Odpisz
19 września 2025, 22:46
@Katrina2712: Nic dziwnego, okropna przeróbka i okropna obsada.
Odpisz
20 września 2025, 06:27
@Anantashesha: krasnale z CGI, ogólnie ilość CGI. Pewnie też większość live action mi się nie podoba bo machinalnie porównuję do oryginałów które mi się bardziej podobały
Odpisz
20 września 2025, 07:15
@Katrina2712: Aha xD
Odpisz
Edytowano - 18 września 2025, 23:27
Bardzo podobała mi się wersja live action Śnieżki. Uważam ją za dużo lepszą od oryginału. Dodatkowo Rachel Zegler wymiata jako Śnieżka, warto było naciągnąć trochę genezę imienia postaci żeby to ona ją zagrała.
Odpisz
19 września 2025, 10:21
@Anantashesha: Huyowy ragebait, postaraj się bardziej.
Odpisz
19 września 2025, 22:09
@Papasmerf44: xD
>ktoś ma inną opinię niż twoja
>ragebait!!1!!!
Mogłabym poprosić żebyś podał jeden powód dla którego nowa Śnieżka miałaby być nie okej, ale skoro już mnie zaszufladkowałeś, to powiem ci tylko że twoja opinia jest zj*bana i oparta na zj*banym mindsecie.
Odpisz