Myślami już w "Srajewie"...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dwa oblicza
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2014, 20:23
Nie ciesz się tak, bo ona może chce spróbować na tobie :v
Odpisz
20 lutego 2017, 20:13
@Nulevoy:
Odpisz
15 kwietnia 2017, 21:04
Co to za manekin?
Odpisz
5 czerwca 2018, 19:48
@Nulevoy: Kurdebełe, to było na jeja w 2014?
Odpisz
5 czerwca 2018, 20:16
@TimekPL123: Widzisz jakie standardy były kiedyś? Podejrzewam że teraz by nie przeszło.
Odpisz
3 lipca 2018, 14:10
@Ameron: Fajne to.
Odpisz
3 lipca 2018, 14:55
@geralt735: anal jest gejowy
Odpisz
3 lipca 2018, 14:58
@Ameron: Nie z dziewczyną
Odpisz
3 lipca 2018, 17:38
@geralt735: jest, bo to anal, anal jest gejowy, niektóre dziewczyny są gejowe, wszystko jest trochę lub bardziej gejowe.
Odpisz
3 lipca 2018, 17:56
@Ameron: ,,Seks mężczyzny z mężczyzną jest bardziej męski, bo uczestniczy w nim dwóch samców'' - Roman Dmowski
Odpisz
3 lipca 2018, 18:29
@geralt735: Lol, nie mam już Dmowskiego na avatarze XD Chociaż....
Tak naprawdę to starożytni grecy uważali że nie ma nic doskonalszego niż stosunek mężczyzny z mężczyzną, natomiast uważali że kobiety z kobietą to obrzydlistwo...
Odpisz
3 lipca 2018, 18:32
@Ameron: To już słyszałem.
Nie napisałeś tego samego przypadkiem pod innym cytatem Dmowskiego?
Odpisz
3 lipca 2018, 19:52
@geralt735: perhaps...
śledzisz mnie? ;-;
Odpisz
3 lipca 2018, 19:56
@Ameron: To Ty piszesz, że Grecy lubili homo pod cytatami Dmowskiego...
Odpisz
3 lipca 2018, 21:29
@geralt735: czy to zabronione? .... ;-;
Odpisz
3 lipca 2018, 21:49
@Ameron: Dwukrotnie pod moim komentarzem...
Mam Cię na oku.
Na poważnie, napisz na priv, co Cię w Dmowskim kręci.
Odpisz
4 lipca 2018, 14:33
@geralt735: nie kręci mnie, po prostu jest autorytetem godnym naśladowania.
Odpisz
24 lipca 2018, 23:14
@Ameron: Ja też jestem autorytetem godnym naśladowania. Klasa mnie nie lubi, rodzice mnie nie kochają, ale dalej jadę przez życie, bo wiem, że nieważne co zrobię i tak nie uda mi się umrzeć przez inne śmierci niż naturalna.
Odpisz
25 lipca 2018, 00:07
@Avcio01: super perspektywy na przyszłość
Odpisz