Ile Einsteinów potrzeba, by zrobić Rammstein?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2016, 16:06
ja du hast że to tak nie działa
pozdro dla kumatych
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:43
du si rhe rammestei rammestei...
Odpisz
9 września 2014, 07:15
rammstein najlepsze
Odpisz
8 września 2014, 20:12
Dobry zespół
Odpisz
8 września 2014, 20:39
@oskare117: To zdjęcie jest z teledysku Du Hast :D
Odpisz
8 września 2014, 20:42
@zatoka: Mnie się podobał teledysk ( jak i sama piosenka ) Amerika
Odpisz
8 września 2014, 21:36
@oskare117: GENIALNY zespół! :D
Odpisz
8 września 2014, 20:57
co z tego że rok szkolny się dopiero zaczął ale mam już dość tego niemieckiego!!
Odpisz
8 września 2014, 21:21
@hehineji: Ja mam hiszpański zamiast niemieckiego :D
Odpisz
8 września 2014, 21:32
@hehineji: Ja tam nigdy nie mam dość tego wspaniałego języka, ale rozumiem, że masz jakiś uraz.
Odpisz
18 lutego 2018, 00:53
@Chewbacca: ja teraz też, nie umiem języka ale nie żałuje tego wyboru
Odpisz
18 lutego 2018, 00:53
po prostu nie podoba mi się cała gramatyka i fonetyka tego'pięknego' języka
Odpisz
8 września 2014, 19:16
niemiecki w internetach ;-;
Odpisz
8 września 2014, 19:37
@slenderr: Leonard?Ciemna strona YT ;_;
Odpisz
8 września 2014, 19:36
Mamy nową broń masowej zagłady XD.
Odpisz
8 września 2014, 19:24
mega ale beka xDDDD
Odpisz
8 września 2014, 19:01
LichtEinstein ? XD
Odpisz