Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ostry ten sędzia
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia, 00:30
o ja mam problemy z samoakceptają i leki społeczne ora przed odrzuceniem
Odpisz
21 września 2025, 19:16
Dosłownie Shrek jest o samoakceptacji, presji społecznej i lęków przed odrzuceniem xD
Odpisz
21 września 2025, 20:20
@Hiholatek: ale kiedyś byliśmy młodsi i tego nie widzieliśmy
Odpisz
21 września 2025, 23:46
@Hiholatek: poza tym, osioł i Shrek prezentują typową dynamikę przyjaźni między ekstrawertykami a introwertykami. Plus typowy przekrój grupy, kot to jest ten jeden cool ziomek, który gdyby robił w przemyśle muzycznym to byłby raperem. Niby arogant i ma wszystko w miejscu, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę, ale jak spróbujesz podskoczyć jego ziomkom, to już lepiej miej spisany testament. Ta bajka dostarcza więcej niż myślimy, and I like it niezmiennie od lat xdd
Odpisz
22 września 2025, 00:41
@Hiholatek: ale to było zrobione tak że przekaz trafiał ale nie przytłaczał, teraz taki przekaz często przyćmiewa fabułę
Odpisz
22 września 2025, 06:39
@Hiholatek: Chyba o to chodzi xD
Odpisz
22 września 2025, 07:31
@Letycja: podobnie epoka lodowcowa
Odpisz
25 września 2025, 18:40
@Katrina2712: dosłownie. Zarówno Maniek jak i Shrek to introwertycy, kot w butach dogadałby się z diego, a osioł zapewne z sidem xd
Odpisz
25 września 2025, 17:30
Albo thrillery z mega poj...nym motywem sprawcy
Odpisz
20 września 2025, 08:12
Nie mam w zwyczaju wstawiania nieswoich, przetłumaczonych memów, ale są takie czasy że przystoi ożywiać Jeję w taki sposób
Przepraszam i zarazem nie ma za co
Jak się teraz literalnie czuję:
Odpisz