Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cymbal

29 września 2025, 19:34

najlepsze kiedy ktoś to dostanie i wyremontuje, to nagle wszyscy się rzucą

Avatar Anantashesha

24 września 2025, 17:14

Echh co kapitalizm robi z ludźmi

Avatar BlackMorbius61

21 września 2025, 16:27

serwerownia jeja pl

Avatar kacperro520

24 września 2025, 11:37

@BlackMorbius61: musieli wyłączyć strzałki w dół w celu przyoszczędzenia aby mieć możliwość przeniesienia do tak ekskluzywnej lokacji

Avatar whereswally

Edytowano - 24 września 2025, 03:50

Taka buda i parę akrów potrafi kosztować tyle co po gównokierunku się zarabia w 5 lat także tego. Nie o takie rzeczy ludzie potrafią łeb ukręcić

Avatar a123321

23 września 2025, 17:38

Po taką budę można dosłownie przyjechać, spakować na pakę i odjechać, tylko działka jest coś warta

Avatar
Konto usunięte

21 września 2025, 18:07

Na takiej działce możnaby ładną fabrykę postawić

Avatar Nikodem8378

Edytowano - 23 września 2025, 15:34

i zatruć środowisko dymem z 6 kominów i wylewając ścieki z fabryki do pobliskiej rzeki

Avatar kuba1996

23 września 2025, 15:28

Biorąc pod uwagę ceny nieruchomości w Polsce, to wyceniam tę działkę na 700 000 zł. Więc tytuł nie kłamie, zdecydowanie Warto walczyć o taką nieruchomość

Avatar CzerwonyPoniacz

21 września 2025, 16:23

u mnie prababka w spadku zostawiła dom i działkę podzielną na 5 swoich dzieci
i tak w zasadzie to jest nieużytkiem od bardzo dawna

Avatar Zombifikowanie

Edytowano - 23 września 2025, 15:28

@CzerwonyPoniacz: u mnie podobnie pradziadkowie mieli 6 dzieci po tym jak zmarli to z 30 się kłócą o dom bez wody i stodołe w której złomują się maluch i wartburg

Avatar Beowulf_

21 września 2025, 16:44

Jak to jakiś spadek podzielony na wiele osób, z niejasnością co do szczegółów podziału, to nic dziwnego że nikt tam aktualnie nie mieszka i tylko rudery albo stare szopy stoją.

Mimo wszystko światowo na jedną osobę przypada bardzo mało ziemi, więc jest bardzo droga.

Avatar Komutor

21 września 2025, 19:07

@Beowulf_: wychodzi koło 2 hektarów nie licząc wody, więc wcale nie tak mało

Avatar Murarzowa

21 września 2025, 18:14

Przecież to jest peak miejscówka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Solvenix

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

A, okej

Mało znany szczegół

Phi!

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka