Biorąc pod uwagę ceny nieruchomości w Polsce, to wyceniam tę działkę na 700 000 zł. Więc tytuł nie kłamie, zdecydowanie Warto walczyć o taką nieruchomość
@CzerwonyPoniacz: u mnie podobnie pradziadkowie mieli 6 dzieci po tym jak zmarli to z 30 się kłócą o dom bez wody i stodołe w której złomują się maluch i wartburg
Jak to jakiś spadek podzielony na wiele osób, z niejasnością co do szczegółów podziału, to nic dziwnego że nikt tam aktualnie nie mieszka i tylko rudery albo stare szopy stoją.
Mimo wszystko światowo na jedną osobę przypada bardzo mało ziemi, więc jest bardzo droga.
Komentarze
Odśwież29 września 2025, 19:34
najlepsze kiedy ktoś to dostanie i wyremontuje, to nagle wszyscy się rzucą
Odpisz
24 września 2025, 17:14
Echh co kapitalizm robi z ludźmi
Odpisz
21 września 2025, 16:27
serwerownia jeja pl
Odpisz
24 września 2025, 11:37
@BlackMorbius61: musieli wyłączyć strzałki w dół w celu przyoszczędzenia aby mieć możliwość przeniesienia do tak ekskluzywnej lokacji
Odpisz
Edytowano - 24 września 2025, 03:50
Taka buda i parę akrów potrafi kosztować tyle co po gównokierunku się zarabia w 5 lat także tego. Nie o takie rzeczy ludzie potrafią łeb ukręcić
Odpisz
23 września 2025, 17:38
Po taką budę można dosłownie przyjechać, spakować na pakę i odjechać, tylko działka jest coś warta
Odpisz
21 września 2025, 18:07
Na takiej działce możnaby ładną fabrykę postawić
Odpisz
Edytowano - 23 września 2025, 15:34
i zatruć środowisko dymem z 6 kominów i wylewając ścieki z fabryki do pobliskiej rzeki
Odpisz
23 września 2025, 15:28
Biorąc pod uwagę ceny nieruchomości w Polsce, to wyceniam tę działkę na 700 000 zł. Więc tytuł nie kłamie, zdecydowanie Warto walczyć o taką nieruchomość
Odpisz
21 września 2025, 16:23
u mnie prababka w spadku zostawiła dom i działkę podzielną na 5 swoich dzieci
i tak w zasadzie to jest nieużytkiem od bardzo dawna
Odpisz
Edytowano - 23 września 2025, 15:28
@CzerwonyPoniacz: u mnie podobnie pradziadkowie mieli 6 dzieci po tym jak zmarli to z 30 się kłócą o dom bez wody i stodołe w której złomują się maluch i wartburg
Odpisz
21 września 2025, 16:44
Jak to jakiś spadek podzielony na wiele osób, z niejasnością co do szczegółów podziału, to nic dziwnego że nikt tam aktualnie nie mieszka i tylko rudery albo stare szopy stoją.
Mimo wszystko światowo na jedną osobę przypada bardzo mało ziemi, więc jest bardzo droga.
Odpisz
21 września 2025, 19:07
@Beowulf_: wychodzi koło 2 hektarów nie licząc wody, więc wcale nie tak mało
Odpisz
21 września 2025, 18:14
Przecież to jest peak miejscówka.
Odpisz