Żebyście wiedzieli. Przeszłości nie odkręcisz. Ale pierwszym i największym krokiem do zmiany jest zauważenie co się zrobiło i robienie wszystkiego aby to się nie powtórzyło. Bo człowiek może się zmienić i naprawdę dużo zależy od niego. Aby nie popełniać tych samych błędów. W myśl jednego z moich ulubionych cytatów z fikcji, konkretnie od Regisa z Wiedźmina: ,,Lepiej bez sensu iść przed siebie niż bez sensu się cofać."
Komentarze
Odśwież23 września 2025, 22:37
Żebyście wiedzieli. Przeszłości nie odkręcisz. Ale pierwszym i największym krokiem do zmiany jest zauważenie co się zrobiło i robienie wszystkiego aby to się nie powtórzyło. Bo człowiek może się zmienić i naprawdę dużo zależy od niego. Aby nie popełniać tych samych błędów. W myśl jednego z moich ulubionych cytatów z fikcji, konkretnie od Regisa z Wiedźmina: ,,Lepiej bez sensu iść przed siebie niż bez sensu się cofać."
Odpisz
23 września 2025, 22:25
Trochę z tego i trochę z tego ale najbardziej to za samymi okolicznościami życia tęsknię
Odpisz
23 września 2025, 20:03
ten po prawo to ja
Odpisz
23 września 2025, 20:00
Rel.
Odpisz