Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Tacy sami, a ściana między nami
Ładne rzeczy
No to posłuchane
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2015, 13:51
oj nie przesadzajcie dark souls nie jest taki trudny :)
gralem wygralem ukonczylem 100%
na poczatku wydaje sie trudny ale potem nawet latwy
przynajmniej dla mnie
Odpisz
6 września 2014, 09:49
Jedna z łatwiejszych misji.
Odpisz
5 września 2014, 19:45
Ja przestałem grać w VC przez tę misję. Wolałem już od nowa przechodzić trójeczkę (<3).
Odpisz
5 września 2014, 20:07
@Mnich1: na planie filmowym jest jeszcze trudniejsza misja dildo dodo gdzie latasz normalnym samolotem rzucając ulotki po mieście oraz jeszcze inna misja jest w jakimś tam miejscu gdzie samolotem na pilota masz bomby zrzucać na motorówki
Odpisz
5 września 2014, 20:14
@bylejakbylegdzie: Ta widziałem to. Ogólnie misje w VC są trudniejsze od 3. W trójce dwie misje były w miarę trudne, kiedy trzeba było zniszczyć budki z narkotykami oraz przetransportować dziadka na lotnisko gdzie wszyscy mają je**ne M16!
Odpisz
5 września 2014, 20:36
@Mnich1: eskortowanie gości jest strasznie denerwujące w każdej grze :D
Odpisz
5 września 2014, 12:59
jak ja nienawidziłem tej misji
Odpisz
5 września 2014, 14:16
@slowik1: Wg mnie była najprostszą misją .-.
Odpisz
5 września 2014, 16:29
prosta jeśli się znało sterowanie które dopiero podali w san andreas
Odpisz
5 września 2014, 13:07
Banalna, jak misja w SA z CJ i pociągiem :P
Odpisz
5 września 2014, 13:14
@Ravios: akurat to zależy tamta misja z pociągiem jest prosta jak zna się sposób w czasie gdy ta misja z helikopterem jest trudna tylko jeśli nie znasz sterowania nim (w gta vc nigdy nie było szkoły latania dlatego najpierw powinno zagrać sobie w sa a potem vc)
Odpisz
5 września 2014, 14:00
@Ravios: All you have to do is follow the damn train CJ!
Odpisz
5 września 2014, 21:22
@Ravios: To prawda misja z helikopterem była łatwa, więcej problemów sprawiła mi misja "uważaj na swoich przyjaciół", gdzie trzeba było zabić Lance'a i Sonnego w willi Vercettiego :d
Odpisz
Edytowano - 6 września 2014, 09:15
@bylejakbylegdzie: W GTA: SA była taka misja, że mieliśmy latać helikopterem po takiej małej mapce i eskortować wyścigówkę...nawet nie wiesz, ile włosów sobie przez to wyrwałem ;-;
Odpisz
6 września 2014, 10:54
@Kakashisensi: to było nawet nie takie trudne
Odpisz
6 września 2014, 10:56
też nie lubiłem tej misji u zero szczególnie że jest przed szkołą latania
Odpisz
5 września 2014, 12:12
Uwielbiałem ta grę:)A wy?
Odpisz
5 września 2014, 14:13
@adrian221330: Nienawidzę tej gry. GTA jest złe. (pobije rekord strzałek w dół na jeja :3)
Odpisz
5 września 2014, 14:28
@PanUranu: ja tam nie wiem, bo mama mi zabrała oryginalną płytę z GTA V i powiedziała że odda na osiemnaste urodziny.
Odpisz
5 września 2014, 14:31
@Paulius: Walcz o tą płytę.
Odpisz
5 września 2014, 14:33
@PanUranu: nie bo dostane klapsa :0
Odpisz
Edytowano - 5 września 2014, 14:38
@Paulius: Walcz o GTA! Zabij swoją starą! Wtedy odzyskasz swoją płytę z GTA i zostaniesz prawdziwym mężczyzną!
Odpisz
5 września 2014, 14:42
@PanUranu: aha
Odpisz
5 września 2014, 16:07
@Paulius: Musisz się cofnąć w czasie, biedaczku? ;c
Odpisz
5 września 2014, 16:23
nie można się cofać w czasie co nie? czyli mamusia mi już nigdy nie odda GTA :(
Odpisz
5 września 2014, 16:32
@Paulius: nie możesz się cofnąć w czasie ale możesz
A) ściągnąć za free z neta
B) poczekać do 18 lat
C) kupić kolejną płytę
D) kup na steam
Odpisz
5 września 2014, 19:24
@bylejakbylegdzie: E)Poczekaj jak wyjdzie z domu, zaklucz dom na dwa spusty, powiedz ze nie wposcisz az sama powie gdzie jest. Jak juz odzyskasz plyte wiesz co robic ;) (Konsolka, gierka ani mys otwierac) ;D
Odpisz
7 września 2014, 23:14
@Paulius: Dafuq?
Odpisz
7 września 2014, 23:51
@MrocznyWilk: trolololololo pare obrazków dalej nawet mi dali zielone strzałki za podobne bzdury xD
Odpisz
7 września 2014, 23:57
@Paulius: A później zleci ci się na profil banda idiotów niewiedzących, że to troll. Na takich głupich komentarzach dużo nie zyskasz :P
Odpisz
8 września 2014, 00:14
@MrocznyWilk: trudno i tak nikt wartościowy od niedawna sie nie pojawia a wielu normalnych odeszło :P
Odpisz