i tak dużo jest gier np gram w fnafa 2 prawie pól roku męczyłem się z golden freddy mode wkurzam się nie do wytrzymania i najchętniej bym grę odinstalował i koniec ale i tak aż do skutku potem przeszedłem najgorsze i już lepiej znowu mam chęc na kolejne części fnafa
Mam tak z Identity V. Gra ma fajne lore i solidny tryb fabularny, ale absolutnie też nienawidzę w to grać, bo ludzie to zazwyczaj najwięksi idioci, społeczność jest mega toksyczna i twórcy przez ponad 7 lat nie naprawili problemu z pingiem dla graczy z Europy (dali jedynie łatkę, że jak wszyscy gracze w lobby są z Europy to dopiero wtedy łączy z serwem w Europie, a tak jak jest choćby jedna osoba spoza to przełącza na serwy amerykańskie)
Komentarze
Odśwież2 października 2025, 18:43
Dlatego tę grę rzuciłem lol
Odpisz
25 września 2025, 20:45
World of tanks
Odpisz
25 września 2025, 15:29
Liga...
Odpisz
24 września 2025, 19:22
i tak dużo jest gier np gram w fnafa 2 prawie pól roku męczyłem się z golden freddy mode wkurzam się nie do wytrzymania i najchętniej bym grę odinstalował i koniec ale i tak aż do skutku potem przeszedłem najgorsze i już lepiej znowu mam chęc na kolejne części fnafa
Odpisz
Edytowano - 24 września 2025, 16:57
Returning
Lore i treść zaj*bista
Ale poziom trudności sztucznie doj*bany mnie dobijał.
Jak ktoś chce grać to tylko w wersję od Kajmy.
Odpisz
24 września 2025, 16:14
Mam tak z Identity V. Gra ma fajne lore i solidny tryb fabularny, ale absolutnie też nienawidzę w to grać, bo ludzie to zazwyczaj najwięksi idioci, społeczność jest mega toksyczna i twórcy przez ponad 7 lat nie naprawili problemu z pingiem dla graczy z Europy (dali jedynie łatkę, że jak wszyscy gracze w lobby są z Europy to dopiero wtedy łączy z serwem w Europie, a tak jak jest choćby jedna osoba spoza to przełącza na serwy amerykańskie)
Odpisz