@werenspawel: zazdroszczę. Mi potrafią nawet codziennie gadać bym zdechła, wchodzić do pokoju i grzebać w rzeczach. Co takiego robię? Nie mam stałej pracy, tylko dorywczą, ale w domu też robię i im pomagam przy ich pracy (krowy), ale dla nich to za mało. Ale co robi reszta rodzeństwa, która też mieszka wciąż z nimi? Nie mają pracy, niewiele pomagają
Komentarze
Odśwież25 września 2025, 13:08
Nie rel. Mam dużo wsparcia od mojej rodziny.
Odpisz
27 września 2025, 10:43
@werenspawel: zazdroszczę. Mi potrafią nawet codziennie gadać bym zdechła, wchodzić do pokoju i grzebać w rzeczach. Co takiego robię? Nie mam stałej pracy, tylko dorywczą, ale w domu też robię i im pomagam przy ich pracy (krowy), ale dla nich to za mało. Ale co robi reszta rodzeństwa, która też mieszka wciąż z nimi? Nie mają pracy, niewiele pomagają
Odpisz
27 września 2025, 12:52
@malinowy_kot: współczuję.
Odpisz
Edytowano - 27 września 2025, 09:16
Ja pi*rdolę zdelegalizować rodziców.
Odpisz